Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Néhány éve pl. én is átszoktam arra, hogy nyaralásra nem viszem a sok kilós fotóstáskát objektívekkel meg minden vacakkal, nyaralós képeket készíteni már bőven jó a szifon.

    (#3) TeeJay: Akinek nincs meg a jó képek készítéséhez szükséges látásmódja ill. tanulási szándéka, az minden eszközzel rossz képeket fog csinálni, legyen az akár telefon, akár profi tükrös felszerelés. Mivel mobilja mindenkinek van, fényképezőgépe viszont egyre kevesebb embernek, nem igazán érdemes fennakadni ezeken a számokon.

    (#4) .mf: Igen, a képekből kiolvasott EXIF adatok alapján csinálja minden évben a Flickr ezt az összesítést. Persze sokan egyfajta camera roll backupnak használják a Flickr-t, sőt megkockáztatom, hogy a többség egyfajta digitális scrapbooknak használja, és nem egyfajta "portfóliónak". A Flickr már régen nem az, ami korábban volt, a régi Flickr-érzést mostanában talán az 500px-en jobban megtalálja az ember.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz .mf #12 üzenetére

    Én régimódi vagyok, még a 2007. végén vásárolt Pentax K10D-m van meg. Az objektívekkel, táskával, mindennel együtt kényelmetlenül nehéz már pl. egy egész napos városban mászkáláshoz.
    Természetesen nem azt mondom, hogy egy jobb kamerával rendelkező okostelefon ki tudná váltani, de általános célokra (nyaralgatás, snapshot-ok, ilyesmik) már egyre inkább vállalható alternatíva. Nekem legalábbis.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz MrChris #16 üzenetére

    Mik az objektív paraméterei a "legjobb" hamburgernek?

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák