Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz Gabesz84 #34 üzenetére

    próbáltam iemül tanulni.

    hetekig tűrtem az állandó fejfájást amit okozott majd feladtam.

    igen egy JÓ iem jó ez nem vita. De képtelen voltam megszokni.

    innentől mi marad minőségi zenehallgatásra útközben, melóban, itthon. Ami ezt mind lefedi az akkor is egy jó circumaural zárt fejes.

    Mondjuk itthonra van szép nyitott fejesem is, de pl a t70 ezt mind tudja.

    az esőben féltés jogos bár az esernyő régebbi találmány :D

    az hogy mi néz ki hülyén az utcán az meg elnézve a mai már azt se tudom hogy hívják éppen tini divat meg stílusirányzatokat, hát bőszen vállalom a zárt nagy fejest az utcán....

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • schawo

    titán

    válasz Gabesz84 #34 üzenetére

    Miért nem való utcára a mérete alapján? Kisebb mint a legtöbb rendes fényképezőgép, kisebb, mint egy notebook, kisebb, mint a legtöbb tablet. Ezeket rendszeresen hurcolják egyesek, és utcára valónak tartjuk őket. Ezt még cipelni sem kell, az ember fején köszöni, jól elvan.

    Léteznek kisebb megoldások, de azok többsége (amik nem sokkal drágábbak ennél) nem összevethető ennek az élvezeti szintjével.

    Én is ekkora (vagy még nagyobb) fülest használok utcán (Shure 840), de néha a T70-emet is felveszem. De őt én annyira nem kedvelem, a telefonomról (ami az egyik legjobb hangú telefon a piacon) sokkal gyengébben szól, mint otthon.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák