Új hozzászólás Aktív témák

  • nbg

    senior tag

    Picit felreertheto lett a cikk, ugyhogy megprobalom potolni ami szerintem kimaradt, vagy fontos:

    - Akkor kell csak fizetni a levelert, ha az hagyomanyosan, fizikailag is kezbesitesre kerul: magyarul kinyomtatjak, boritekoljak, stb. - persze mindezt gepesitve, nem Klaus es Ursula hajtogatjak napi 12 oraban a papirosokat...
    Ha csak elektronikusan uton kuldom el a levelet, mindenfele kiegeszito opcio nelkul, teljesen mindegy, hogy milyen e-mail cimre, akkor termeszetesen ingyenes a dolog.

    - A plane az egeszben az -maganszemely reszere is-, hogy abszolut hivatalos: amikor regisztraltam, egyszer extra jelleggel be kellet ballagni a postara, es utlevellel, lakcimet igazolo hivatalos irattal megerositeni az online regisztraciot. Innentol kezdve ha a plattformrol elkuldok egy levelet, akarmilyen formatumban is, az teljesen hivatalos - mivel a DP az azonositasi procedurat mar eljatszotta velem (ugy hivjak PostIdent). Ezen felul persze normal kezbesitesnel tudok kerni -felarral- elsobbsegi kezbesitest, ajanlott kuldemenykent is elkudhetem a levelem, stb.

    Szoval teljesen eletkepes, kenyelmes a dolog. :)

    I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

Új hozzászólás Aktív témák