Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz bambano #39 üzenetére

    Akkor szerintem ideje lenne közgazdaságot tanulnod: profit = fogyasztói ár- termelési költség, a százalékok a termelési költségekre szoktak vonatkozni,így lehetséges 100%on felüli profit.

    A többihez meg már nem is szólok hozzá,látom megvan a saját véleményed,amit ép ész érvekkel nem lehet megdönteni.

    Mellékesen megjegyezném,hogy a garantált minimum sebességnek az volt az értelme,hogy ne folyamatosan 1mbitet szolgáltasson a cég egy 20mbites előfizetésen (egyébként meg igenis elvárható,hogy akkor a pénzemért 24/7 a garantált minimum sebességen menjen a netem és töltsek amit csak akarok,hiszen ezért fizetem a korlátlan netet,minden más csak félremagyarázás).

    De még azt is hozzátenném,hogy a netezőknek mondjuk csak a fele rendelkezik oylan géppel,ami akadásmentesen tud lejátszani mondjuk youtube videókat 720p-n,a többi meg megelégszik a 480p-vel,ami alig generál 10megányi forgalmat/videó.

    De mindenben neked van igazad..

    Kár hogy ezzel egyedül vagy.

    További jó vitázást magaddal.

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák