Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Bog #19 üzenetére

    "Most már három hete használom. Azóta fals hívásjelzést is sikerült produkálnia. Samsunggal."

    Oké, én meg 1 éve használom a Charge 3-at OnePlus 6T és most 7 Pró mellett, soha nem volt fals hívás, pedig időközben egy főverzió frissítés is befutott a 6T-re. Családomban használják XIAOMI, Samsung, iphone eszközökkel is a kettest és a hármast, soha nincs panasz ilyesmire. Akkor, most mi a verdikt? Ha esetleg a Charge 4 érintett csak, akkor majd javítják. Vagy itt nem él a más gyártókkal szemben gyakorta alkalmazott "reméljük, egy jövöbeni frissítés majd orvosolja" mantra? Azt esetleg néztétek, hogy más BT eszkö9zhöz nincs-e fent applikáció, amivel mondjuk összeakadhat? Azt eltávolítva marad-e a hiba? Én ilyesmire gyanakszom a leírtakból.

    "A gyári appban a statisztikai adatok megjelenítése iszonyú primitív"

    Neked. Nekem, meg a környezetemben lévő felhasználóknak meg semmi baja vele, mindenkinek elegendő, amit tud. Ott a webes felület, ha esetleg több kell. Ha az sem elég, akkor minimum sportoló vagy, vegyél egy Polart. Ez még mindig egy konzumer termék átlagos felhasználóknak. Az árat ne keverjük ide, vagy ha igen, akkor keverjük ide minden iPhone teszt, vagy üzleti notebook esetén is.

    "gpx export nincs"

    Igaz, annyira gyakran használnám ezt egy karperec kapcsán. Ja, nem. Réteg igény, és ha jól emlékszem, a legtöbb konkurens sem tudja élből, csak utólagos appokon keresztül. Vagy ha tudja, nem pontos eléggé a GPS az érdemi adatokhoz, lásd Amazfit széria (bár csak emlékezetből írom, ebben tévedhetek)

    "a prémium funkciók külön pénzbe kerülnek"

    Hiába írod le hatszor, attól még áll, amit mondtam: ha szükséged van rá, fizess, ezért prémium. Ellenben, semmiben sem korlátoz a hiánya, ezért nem látom, miért negatívum az elérhetősége?

    "Egyáltalán nem véletlen, hogy töredékére esett az értékesítés meg a részvény, a Fitbit nem versenyképes."

    Ami kábé lehet azért is, mert a népek az okosórák felé fordultak, nem? Nincs feltétlen egyenlőség jel aközött, hogy valami szar, meg aközött, hogy esett a piaci részesedése, bár nyilván ez is egy logikus magyarázat rá, meg ezer más dolog is. Vagy a Ticwatch is szar, csak mert esik a részesedése? A Pebble is az volt?

    "A Huawei cuccokkal meg másoknak sikerül megoldani a kompatibilitást. Csak a Fitbit HQ körül görbül meg úgy a tér, hogy ez nem jön össze."

    Mint ahogyan minden más telefongyártónak is sikerült megoldani, hogy menjen vele a Fitbit, kivéve a Huaweinek. Aki az elsők között dobott ki a Charge sorozathoz hasonló karpereceket néhány éve. Meeecssoda véletlen, hogy nem megy a konkurencia terméke, ugye. Hozzátenném, amikor kapcsolódsz, akkor általában megy elsőre, csak valami a háttérben fekszik le időnként, és így bizonytalan a szinkron, meg a hívásjelzés. A kis utólagos app meg újraépíti 1 óránként a kapcsolatot, és így érdekes módon rendben működik. Még egyszer kérdem, ha a huawei és honor BT szolgáltatásokat kell csesztetni a háttérben, miért csak a Fitbit a hunyó?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák