Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nekomajin

    aktív tag

    válasz =Mentor= #32 üzenetére

    A Chrome meghülyít mindenkit, de aki hagyja magát az meg is érdemli.
    Leginkább a Mozillát. :C

    Engem is zavar ez a verziószámozás (a Chrome-nál is), és barátok közt szoktam is vele viccelődni, de így nyíltan sosem hangoztattam, mert tényleg jelentéktelen dolog. Viszont az már nagyon a ló másik oldala, hogy most a névjegyből törölni akarják. Szerintem a névjegy nem egy olyan lap, amit az ember állandóan nézeget. A hozzáértők/netkockák sem, nemhogy az átlagfelhasználók. Viszont tradícionálisan olyan hely, ahol az ember legelőször keresi, ha mégis szüksége van rá valamiért. A kérdés az, hogy a Mozillánál tényleg ennyire hülyék vannak, vagy valami hátsószándékuk van a dologgal.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz =Mentor= #32 üzenetére

    "Aki a számozási hercehurca miatt hagyná ott a Firefoxot az ne is tartozzon közénk, viszlát! "
    Uram atyám mi a baj?
    Háborúba készülsz vagy mi?
    Közétek?
    És ha valaki rosszat mer mondani azt helyben agyonlövitek? ;] :))

    Lendűl a láb
    Dobban a föld
    A firefox harcbahív
    Nincs más jövő

    Indulónak jó lesz?

    "Personas-nak hála sokkal jobban néz ki mint a riválisok,"
    Gondolom a relativitás fogalmát ismered? :R

    Tök felesleges amúgy egy böngészőn vitázni másikat fikázni mivel mindenkinek mások az igényei.
    Én pl operát használok legtöbbet de annak is megvannak a hiányosságai.
    Bár a legtöbb sajna a weblapfejlesztők sara.Pl elmű online mérőállás bejelentés stb.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák