Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyll

    őstag

    De hát ... dehát ... ez nagyon durva!

    Én is full komolyan vettem. Ahogy előttem megmondták, egy gigantikus Bmeggel és kóválygó fejfogással fejeztem be az olvasást. Ha nem írod ide, hogy csak álom volt, még most is agyalok, meg minden.
    Illetve, mégis agyalok még most is, csak másképp. Katartikus, tényleg. Egyrészt komolyan elgondolkoztam közben magamon, hogy az elvi esélyeim megvannak egy ilyen jövőre, szóval köszönöm a fejbekólintást. (Egyenlőre még messze vagyok azért attól a kortól [az egyetem padjait koptatván], de soha nem fogom elfelejteni.)
    Másrészt pedig szerintem komplett novella. Ha eleve novellaként tálalnád, akkor a befejezés úgy jó ahogy van, viszont így azért kicsit tényleg kemény, a végén illene feloldani valahogy. Mármint nem irodalmilag, csak hogy ne vegye mindenki komolyan.
    Harmadrészt még azt is el tudom képzelni hogy engedélyedet kérjem egyetemi lapban való megjelentetéséhez. Ez persze nem ígéret, megkérdezem a főszerkesztőnket, de szerintem az a (is) nagyon jó benne, hogy figyelmeztet, hogy a diploma nem minden (mily meglepő), sőt.

    Grat!


    Utólag: Ha bevittek, akkor hogy tudnál írni a Prohardver!-re? Ha hazaengednének szabadlábra (vagy ilyesmi), akkor se hiszem hogy ez lenne a legelső, hogy megírd. Ha meg már túllennél rajta, nos... akkor meg már lehet, hogy nem lenne ilyen húsbavágó, ilyen friss, ilyen élő.

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

  • Wyll

    őstag

    válasz guga #22 üzenetére

    Szia, megkérdeztem a főszerkesztőnket, és sajnos két okból sem jelentethetjük meg:
    - saját kútfőből kell dolgoznunk (tod, ilyen hogy tagoknak lehetőség biztosítása, kari újság, talán még az szmsz-ben is benne van... stb.)
    - túl hosszú
    (Amúgy a BME-VIK kari lapjáról, az Impulzusról van szó.)

    Persze továbbra is fenntartom, hogy nagyszerű, és köszönöm az élményt. Szerintem is simán lap-esélyes.

    Rive: Szerintem nagyon benne van a katartikus hatásban az, hogy valódi történetnek gondoltam. Ha az ember eleve nem úgy áll hozzá, akkor nem üt akkorát.

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Új hozzászólás Aktív témák