Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz XmoD #18 üzenetére

    Dolgoztam olyan cégnél bérmunkában ahol fontos volt a hálózati redundancia és a folyamatos mentés a helyi fájlszerverről. Ezért a helyi Cyber Security & .....insert...random...bullsh*t...here... Leader megoldotta hogy legyen: Két rack szekrény egymás mellett (full nyitva minden oldala), ugyanabból a Tesco Value elosztóból kapta a nem szünetmentes hálózatra kötött áramot. A mentést rendes LTO kazira tolták napi szinten amit aztán feltettek a mentőegység tetejére, hogy egy erősebb tüsszentés hatására leboruljon a torony. Ja és a tűzoltó rendszer természetesen víz alapú sprinklerekből állt. A szoba ajtaja ugyan dupla tűzálló mágneses zárral, de az ablak (igen rendes 2x2-es bukónyíló) nem zárt rendesen. Persze ezt egy vödörrel megoldották hogy ne ázzon a padlón végigfutó konnektor amiből ment az áram a rackeknek. Bár lehet a padlón heverő döglött rovarok és pormacskák megfogták volna.

    Ja amúgy egy új szervert kellett volna beüzemelnem mert a régi beázott és már nem volt rá garancia... igen eltört a szoba fölötti WC-ben egy cső és leázott a mennyezeten keresztül. De csak az egyik szervernek lett komolyabb baja.

    Sikoltva rohantam ki a mamit követelve az első sokk után... :DDD
    Szóval van egy két hely ahol nem csak a Feng Shui -val vannak gondok.

    Ja és ez egy Német multi hazai képviselete volt nagyjából 400 fős irodában. Nem tudom léteznek e még vagy mindet agyonvágta az áram :DDD

    De mikor az XYZ kerület Önkormányzatánál voltam 3 hónapig project munkán... hát amit ott láttam még süldő koromban az egészen megváltoztatta a világképemet... :U

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák