Keresés

Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    #44: "A cikk ötlete nem az én avataromból pattant ki, hanem moderátori kérésre írtam több mint 3 hónapja."

    #67: "A cikket moderátor kérte, házigazda ellenőrizte, javíttatta és engedélyezte, hogy kikerüljön az oldalra."
    Csak azért félkövér, mert eredetileg is az volt.

    #77: "Az a durva, hogy rosszul érzem magam a cikk miatt, pedig Qrvára semmi bajom nincs Tibi-vel.. Megcsináltam szívességből. Ennyi. Én a témából ki is szállnék."
    Szintúgy.

    Felvetődik bennem néhány kérdés, ami talán másokban is.
    Vajon mi oka volt egy moderátornak, hogy gamek!ller barátunkat megkérje egy khm... izé... apró szívességre? Ráadásul akkor tette, amikor a szerző épp kitiltás alatt állt.
    Regisztrált 2010-09-01 00:02, azaz 23 napja ― lelkes újonc
    Hát nem érdekes?
    Vajon miért nem volt képes a moderátor saját maga megfogalmazni mondanivalóját? Korántsem hiszem, hogy nem volt képes rá. Nem lehet, hogy inkább szócsőként használta barátunkat, hogy az esetleges támadások, kritikák ne őt érjék?

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Dare2Live #110 üzenetére

    #44: "A cikk ötlete nem az én avataromból pattant ki, hanem moderátori kérésre írtam több mint 3 hónapja."
    A cikkíró bűne mindössze annyi, hogy (kitiltottságának idején) hajlott egy moderátori kérésre.

    Egy nagyon régi dal egyik sora jut eszembe.
    Mások vittek rossz utakra engem...

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz tildy #112 üzenetére

    #67: "A cikket moderátor kérte, házigazda ellenőrizte, javíttatta..."
    Tényleg nem a megfelelő ember követte el, ráadásul úgy néz ki, hogy ő kérésre írt valamit, amit aztán ellenőriztek, javítottak.
    Egyáltalán van valami köze saját írásához?

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz leviske #136 üzenetére

    Még ne menjen a levesbe. Lesz pár kérdésem, csak várok vele. Egyelőre figyelem a reakciókat.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz MPowerPH #144 üzenetére

    "Ezt a cikket törölni kellene, én is azt mondom már."
    Én viszont azt mondom, hogy még nem. Vannak még kérdések, amelyek válaszra várnak. Megjegyzem nem a kritizált személyre vonatkoznak.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Gergő_ #149 üzenetére

    "Gamerkiller pedig 3 hónapja fente rá a fogát?"

    Na, ez nagyon jó kérdés. Azonban tény, hogy a cikk nem saját elhatározásából született. Valamelyik moderátor kérte megalkotását.

    Idézek egy mondatot az írásból:
    "Ha valakit kitiltottak innen, egyszerűbb megbeszélni egy moderátorral a visszaregisztrálás feltételeit, szabályait, stb."

    Lehet, hogy két bites az agyam, de ha összerakom a mozaikokat, elég fura következtetésre jutok.
    A kérdések bennem vannak, de várok még feltevésükkel.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Racecam #162 üzenetére

    Nem éreztél rá, hogy mit szeretnék kérdezni. :N

    Tudod mit? Már nem akarok kérdezni semmit. Pontosabban nem merek. Ha elkezdeném feszegetni, hogy ugyan ki volt a cikket kérő moderátor, és miért marad a háttérben, akkor lehet, hogy "balesetet szenvednék".
    Maradjunk annyiban, hogy gamek!ller viszi el a balhét, ő kap hideget-meleget. Sajnos a megbízó egy jó szót sem szól az érdekében, védelmében. Emberség dolga.

    Remélem, ennyi még belefér.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Racecam #192 üzenetére

    Szereped elenyésző ahhoz képest, hogy egy háttérben meglapuló moderátor rábírta barátunkat ennek a cikknek a megírására.
    Helyzeted ugyan kellemetlen, de korántsem olyan kínos, mint azé a moderátoré, aki most szépen meglapul a hátérben, és közömbösen szemléli, miként mocskolják kiszemelt áldozatát.

    Nézd, emberek vagyunk. Ember hiba nélkül nincs, ha magamat nem számítom. :)

    Három hónapja kérte rejtőzködő moderátorunk a cikket gamek!ller barátunktól. Jócskán élt barátunk kitiltása, épp ezért fura, hogy pont őt kérte fel, hogy szolgáljon szócsőként.
    Nem kell 160-as IQ, hogy kitaláljam.
    Szerintem, és szigorúan szerintem a cikk megírásához kötődött az új regisztráció lehetősége. Vagy megteszed, vagy ott rohadsz, ahol vagy.

    Talán ha megszólalna az a bizonyos moderátor, akinek fontos volt ez az írás, bizonyára tisztábban látnánk, és gamek!ller barátunkról is lemosható lenne a mocsok, amelyet sokan rákentek.

    Hol van az írás kiprovokálója? Miért nem akar, vagy inkább nem mer megszólalni?
    Ti sem vagytok istenek, emberből vagytok. Pár problémát elsimítottunk már, és ha te nem emlékszel is, én igen.

    Hozd ide nekünk a cikk értelmi szerzőjét. Ne lapuljon, lépjen a nyilvánosság elé. Feleljen azért, mert kitiltott személyre bízta mondanivalóját, és azért, mert hagyja áldozata nevét besározni.

    Ez az egész nem vet jó fényt a "magasabb körökre". Részemről megvan a bizalom. Még megvan.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Viktor77 #196 üzenetére

    Azt sejtettem, hogy kivívom a moderátorok haragját, hiszen egyikük az, akit szeretnék a nyilvánosság elé citálni.
    De pont te háborodsz fel? Pont te, akit (talán) a legjobban tisztelek közületek?
    Mondd, nem látod, vagy nem akarod látni, hogy mi történt, és mi folyik itt?

    "Egy kukkot nem értek abból, ami itt folyik, talán jobb is. Pedig végigolvastam."
    Ahamm...
    Viszont nagy garral rám támadsz.

    Akkor elmondanám, hogy egyik társad rábírt egy kitiltott személyt, hogy helyette megírjon olyan dolgot, amelyet ő talán nem mert, vagy méltóságán alulinak tartotta.
    Érdekes, a kitiltott személy immár köreinkben van, és ez jó. Az viszont nem, hogy a kiprovokált cikk kapcsán sárba tiporják, megkövezik.

    A cikket kérő moderátor továbbra is hallgat. Nem igyekszik tisztára mosni gamek!ller nickjét.

    Mondd, te képes lennél ilyesmire? Nem hiszem.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Viktor77 #202 üzenetére

    "Miért kéne Gamer nickjét tisztára mosni?"

    Talán azért, mert őt mocskolják a cikk miatt, holott esze ágába sem jutott volna megírni, ha nem kéri tőle egy nagybetűs.
    Ám a nagybetűs hallgat.

    "Mi van, ha én írok egy ilyet?"
    Az korrekt, vállalod a neved, nicked.

    Tényleg nem érted?

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Def26 #205 üzenetére

    "(alig-alig olvastam bele)"
    Itt a bibi.
    A szerző maga volt szíves közölni a tényt.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Aktív témák