Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    streamingszolgáltatók a nézők életkorához igazítva kategorizálják a tartalmakat
    Úgy tudom netflixen van gyerek profil, nem? Az nem elég?
    Minden tartalomnál szerepel az életkor, a fiók tulajdonos meg eldönti, hogy melyik fiók mit néz, nem?

    Minderre azután került sor, hogy a Netflix és az Amazon ellen tömegével érkeztek a panaszok Indiában, obszcén tartalmak és vallásos meggyőződések megsértése miatt.
    A vallásos meggyőződés megsértése (ezt a kategóriát kb értelmezni se tudom) meg nem életkor kategorizáláshoz köthető.
    De akkor lehetne egy újabb kategória streamen: vallásos képmutatóknak nem ajánlott / képzeletbeli barátokkal kapcsolatos elméleteket megdönthet

    Az indiai vezetés szerint amennyiben a cégeknek joga van tartalmakat gyártani, akkor másoknak joga van adott esetben panaszt tenni.
    Micsoda érvek, ehhez képest a Chewbacca védelem l*f*sz.
    Tehát ha Indiában csak átvett tartalom érhető el, nincs joga senkinek se panaszkodni, mivel nem gyártottak semmit?

    Szerintem India inkább törődjön a kis belső tüntijeivel amit tűzzel vassal próbál eltakarni a nagyvilág elől.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák