Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz NGA #13 üzenetére

    őő nem akarok a wp7 vs andoird vitát, de nem mondhatod, hogy az android nem gyors, a biztonság terén én nem igazán találkoztam még azzal, hogy rosszabb lenne, mint a WP7 (sőt ugye a WP7-nél volt az, hogy valamelyik opt-out nem működött), ez meg legalább egy alapos magyarázatra szorul, hogy miért szükséges a sony-nak egy _zárt_ rendszer (lehet, hogy igazad van és logikus, amit írsz, de nekem nem egyértelmű)

    egyébként pont az Android nyíltsága (és a tegra ereje) adhat lehetőséget arra, hogy a sony a telefonjaiba egy ps (vagy psp) platformot integráljon az xbox-szal konkurálva (úgy, hogy közben OS fejlesztésbe nem kell vágnia, és a nyílt forráskódú Android-dal azt kezd, amit akar)

    a cikkhez:
    ugyan jövőre vonatkozó következtetéseket nem lehet ez alapján levonni, de aki emlékszik azokra az időkre, amikor még külön volt a sony és ericsson. háát, ericsson messze jobb ár/érték arányú telefonokat adott, a sony-nál sokkal inkább meg kellett fizetni a nevet. itthon nem is volt annyi sony telefon (ha emlékeim nem csalnak képességeik se voltak forradalmiak)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák