Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz kenand #7 üzenetére

    ezt nekem írtad? :D

    well, az ARM már régen ott tart. nézz körül hogy milyen brutál ARM dizájnok vannak már, és most ne a kis notebookokba tervezett SoC-okra és az ezekkel szerelt kis SBC-kre gondolj, bár már azok is elég komoly lóerőt képviselnek, hanem azokra a sokmagos szerverprocikra amik a saját alkalmazási területükön reggelire eszik meg az x86 megoldásokat. a huawei egyébként belföldi piacra már gyárt ARM desktopot (Kunpeng a kulcsszó ha utána akarsz nézni, ha egyszer ráteszem a kezem egy ilyenre arról is lesz blog)

    a technológia már bőven adott, csak használni kéne végre. persze amíg a microsoft vackait tekintjük mérvadónak, akik meg legendásan gyengék az x86 desktopon kívül bárhol, addig persze hogy az ARM desktop nem fog nagyot menni.

    [ Szerkesztve ]

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

  • fatpingvin

    őstag

    válasz kenand #9 üzenetére

    azért nem volt ez olyan nagyon nagy küzdés :D ezek csak tök alap dolgok amiket megnéztem, lehetett volna benchmarkolni, beleturkálni mélyebben a BIOSba illetve több oprendszerrel tesztelni.

    én viszont alapvetően ezekre voltam kíváncsi, így ez lett.

    az ARM kapcsán meg csak legyen már végre igazad, BlackBirdre valószínűleg a belátható jövőben nem lesz pénzem, egy megfizethetőbb ARM deszka viszont simán cserélhetné az asztali gépemet ésvagy a szerveremet.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák