Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz muxi-muxi #27 üzenetére

    A 4K-s ripek töltögetéséről az első kilencsszáz eurós tyúkper után lemondtam, Német kisvárosban élek...

    Itt, Mo-on (pl. a fórumnról) rengetegen streaming előfizetők, de Te német dolgozóként nem engedhetsz meg magadnak HBO GO, Netflix, Disney, stb. havidíjat?
    Ilyenkor kicsit elnyúlik az arcom: külföldre költözünk, mert itthon nem lehet megélni / kibírni, oszt' odakint megy tovább a magyar módi... akkor minek mentél ki, ha ilyesmire se fussa'?

    Persze nem vagyok tisztában a helyzeteddel, lehet tévedek, de ez így erősen ééééérdekessh.
    :U

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Milka 78 #15 üzenetére

    Az a szomorú, hogy a tavalyi 55ru8000 kapható volt 200k-ért és kb más galaxis mint ez a ips-es csoda...

    Bevezető vs kivezető ár... de ettől függetlenül igazad van, szégyen, hogy a nagy gyártók a butításban látják a jövőt. Akkor már inkább adnák ki ugyanazt, mint tavaly +1-2 feature-rel, vagy szoftveres fejlesztéssel. Vagy lenne csak minden második évben modellváltás...

    Egyébként én is ezeket az új 8-as modelleket néztem ki magamnak - többek között - az LG-től, csak 50"-os méretben, VA panellel. Jó lenne, ha már egyszer egy ilyet is sikerülne letesztelni az oldalon!

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Piftuka #36 üzenetére

    Pontosan. Mindig meg kell nézni, hogy kinek / milyen felhasználásra kell a TV, és az alapján dönteni a modellről.

    Kedvenceim a "Berendeltem egy X@& TV-t, úton van már, szerintetek jó választás volt?" jellegű hsz-ek... :))

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz muxi-muxi #54 üzenetére

    Egyedül élek, csak magamra számíthatok,
    Nem olcsó a lakhatás, melyet további számlák fejelnek meg,
    Záros határidőn belül inkább a magam lakását szeretném fizetni,

    Elnézést, de hadd röhögjek már ezen a kifogáson! A havidíjat még magyar fizuból sem lehetetlen kigazdálkodni, hát még németből. És itt nem vezetői fizukról beszélünk.

    A különböző streaming szolgáltatók portfoliójából válogatni kéne, azaz egyszerre többet kéne előfizetnem a szélesebb választék miatt,
    Mivel egyes évadok egyben letölthetőek / nézhetőek, ezért 1-1 hónapra elég egyetlen szolgáltatónál előfizetéssel bírnod. Köv. hónapban tudsz ugrani a másikra, illetve más sorozatokra.

    A Nyugat nem Kánaán, inkább lehetőség magasabb igényű fogyasztáshoz/megtakarításhoz. Egy gyári melós itt is vakarja a kókuszt, hogy mi legyen az asztalon. Nem kitántorogtam, hanem meghívtak, és erre a mai napig büszke vagyok.
    Elég meggondolatlannak kell lennie annak a melósnak, aki ennyire nem tudja beosztani a havi fizetését... elképzelem az Opel / VW gyár munkásait... :U
    Ha hívtak akkor meg pláne nem értem, mire ez a nagy szegénység?
    Vagy akkor már nem érné meg inkább itthon maradni?

    Persze igazából nem akarok a zsebedben turkálni, maximálisan magánügy, de hogy ne fussa havi 1 streaming előfizura német bérből... ezt inkább nem kommentálom. :N

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz lakotibi #125 üzenetére

    fekete-fehér tévén nőttem fel, 10 perc volt mire bemelegedett az összes tranzisztor meg tököm tudja mi és beindult a tévé

    Jesszus, és tényleg! Erre én is emlékszem, kazettás C64-et azért vígan használtam vele!
    Ma meg azon rágódom, hogy Q60R, Q82R, vagy csak egy sima VA panel legyen? :D

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák