Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geprombolo

    senior tag

    válasz ntomka #34 üzenetére

    Szerintem is jó cikk, elsőre végigolvastam. :R
    Ami a fészbúkot, meg a twittert illeti, a fészereshez csak annyit, hogy elegem lett belőle, amikor a feleségem fészbúkos acca ahányszor ő bejelentkezett, annyiszor kaptam meghívót. Akkor is, ha kikapcsolta a megfelelő opciót. Tele van a hócipőm az ilyen erőszakos közösségi portálokkal. A feleségem is kilépett belőle. Iwiwen van ugyan accom, de rá se néztem egy fél éve. Akivel tartani akarom a kapcsolatot, azokkal levelezem.
    Napster? Én már megértem a Napster korszakot, neteztem is abban az időben, Nem használtam, mert nem volt saját gépem. Viszont töltöttem le zenét, ha nem is sokat az Audiogalaxyról.
    Ájfón: kipróbálnám. Nem biztos, hogy kéne. Jobban tetszik a HTC Diamond. Ha viszont telefonálni akarok, akkor a jelenlegi hároméves SE j220i tökéletesen kiszolgál. Ha játszanék, ott a gépem, aminek a felépítése a profilomban. Magyarán annak a híve vagyok, hogy egy készülék legyen az, ami, nem 20 az 1-ben vacak.
    Leültem.

    cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Új hozzászólás Aktív témák