Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz lapa #5 üzenetére

    Simán adódhat olyan eset, amikor nem engedi a fizetést az adott hálózat. Pl. nekem sokszor van, hogy a külföldi számom fél napig nem talál magyar hálózatot roamingra. Na, olyankor gond, ha nem tudom kihívni a mentőt/rendőrt/tűzoltót.

    Amit le kéne ellenőrizni, mennyire pontosan tudják belőni az ember tartózkodási helyét. Ha történik velem egy baleset a pusztában, amerre még sosem jártam, s téjékozódási pontnak annyit tudok mondani, egy földút ágazik le balra, a jobb oldalon vele szemben van három fa, menni fog az azonosítás? Mert a régi rendszerben a relatíve lokális központból nagyobb eséllyel fejtették meg az ilyen eseteket.

    #6 wetomi: Na, ha ilyen kérdéseket kell megválaszolni, akkor még sok fals kamuriasztási ítélet is születhet: pl. egy vajdasági magyarnak nem kell tudnia Szeged melyik megyében van, de érheti ott baleset. Valamint jó lenne látni, miképp tudják kiszűrni egy sokkos telefonálónál, hogy csak zavarodott, sokkos, lövése nincs ki ő, hol van, mert ne adj isten amnéziája van, vagy valaki tényleg csak kamu betelefonáló.

    Amúgy kérdés, mit segít ez az előszűrés a Jónapot, bomba van a sarki kocsmában vagy egy busz befordult a folyóba jellegű, azonnal letett hívásokkal szemben- hogy lehet ott ezt kamunak ítélni, vagy valósnak.

    [ Szerkesztve ]

  • energy4ever

    addikt

    válasz lapa #5 üzenetére

    En arra az esetre irtam, amivel kezdtem a hozzaszolasomat.
    Akkor leirom erthetobben. Milyen dolog az, hogy ha nem fizetsz a salyat penzedbol, qmit nem kapsz vissza, akkor akar meghall valaki, vagy tobb valaki, utana meg le is tartoztattnak, mert nem adtal segitseget, es evekig bortonben kell rohadni.

    Ha meg felmeri barki hozni, hogy azert nem hivott segitseget, mert etelre alig futja, es a telefonjat is csak fel evente tudja feltolteni, akkor azt kirohogik kb.

    Nem lenne egy gondom se ezzel az egesszel ha amit allitanak, ugy is lenne! Ha ingyenes, akkor ingyenes! Kesz. De ez nem az, hanem LOPAS, sot mivel masokat kenyszerit az allam arra, hogy hivnia kell segitseget, igy mar RABLAS!

    Nyilvan kifizetem az osszeget mas/masok/magam egeszsegenek megovasa erdekeben, sot meg az osszeg tobb szaz, vagy ezer szereset is kifizetnem, ha azzal eletet mentenek. Nem errol van szo, amit felhivtal, csak az alltalam emlitett dolgokrol. Teljesen eggyetertek veled, jogos az amit irtal, meg ha ellenem szegulo is volt.

    Nem kellene ezt az egesz rendszert addig eroltettni, ameddig nem tokeletes. Jo volt a regebbi rendszer is, nem hiszem el, hogy valaki nem tud megjegyezni 3x3db szamjegyet. Addig tenyleg tokeletes lenne, ameddig ezt nem maxoljak ki.

Új hozzászólás Aktív témák