Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exymiriem

    tag

    válasz scbb #44 üzenetére

    Oké, elfogadom!
    (Csak tényleg nincs értelme havi 100-at keresve 180-ért venni telót... Annyiért autót lehet kapni, és az is bírja a vizet meg a port :D)

    De a teló tényleg jónak tűnik ennyiért, azóta láttam a kijelzőjét élőben, kicsit kicsik rajta a betűk, de nem vállalhatatlan. Állítható a fényerő, sajnos napfénynél nem láttam (nyilván nem engedik kivinni a boltból). Elég robosztus, mondjuk furcsa, hogy a külseje nem sok gumirozást tudhat magáénak. De az akkunak már a súlya is elég meggyőző, ekkora teljesítménnyel, meg kijelzővel tuti elmegy egy hétig is (persze wifi nélkül).

    Ami felett elsiklottam, és az egyetlen igazi nagy hátrányának érzem, hogy a headset mikro-usb-n keresztül csatlakozik, nem jack-en. Így ha sérül vagy elveszik, nehézkes lehet a pótlása.

    (Nagyon saját vélemény, nem tudományosan megalapozott: AZTA! Brutális kütyü! Alszom rá egyet és lehet hogy lesz...)

    Ha nem válaszolok azonnal, azért van, mert dolgozom. Kérlek légy türelmes, akár 24 óra is eltelhet, mire géphez jutok.

Új hozzászólás Aktív témák