Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exymiriem

    tag

    Hogy is mondjam...
    Olvasgatom itt a hozzászólásokat, és az az érzésem, hogy az itt kommentelők nagy része
    - vagy nincs tisztában a jelenlegi piaci helyzettel
    - vagy fogalma sincs arról, hogy egy-egy beépített extra mennyivel dobja meg a végfelhasználási árát egy terméknek (nem a gyártásit, hanem azt, amit a földi halandó kifizet érte a boltban, és 5-6 cég haszna rákerül addigra)
    - nem érti, hogy mire való.

    E szerint az oldal szerint a sony w610i utolsó ismert ára 29.990, ami megjelenése után 3 évvel volt, tehát amikor megjelent, kb 60.000 lehetett függetlenül.
    http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/sony-ericsson/w610i-p13376662/

    Vagy a lámpa, Istenem, komolyan?!? Nitecore srt 5 - csak a lámpa 25.000Ft!!! marad 5000-ed, hogy vegyél dual simes, usb-vésztöltős, wifis, netképes, nemtörős-vízálló telót, hogy kb egálba legyél... Most mégis miről beszélünk?!?

    Nem ártana az adott kornak megfelelően nézni a dolgokat, meg tisztában lenni azzal, hogy mi mire való.
    Pl. digitális képkeretek is vannak ilyen kijelzővel, az pedig csak képnézésre van, mást se tud, mégis gagyi a kijelzője (nem mindnek, de soknak). És olyan strapateló is van, ami mindent tud, gyorsan, stb., csak kb. 180ezerért Sonim Xp7-es. Nem nyafogni kell, hogy ez a hatodáért nem tud annyit. Nem fog. Pont. Azt megveszi, aki lopja és/vagy sikkasztja a pénzt, ezt meg aki munkaidőben keresi.

    Ez egy strapatelefon, lehet vele telefonálni meg sms-ezni és még egy csomó mindent...
    Ezért az árért igenis nagyon jó, én most kezdtem gondolkozni azon, hogy veszek egyet.

    Félreértés ne legyen, én is szívesen vennék 100ft-ért LG G4-est, meg alma 6-ot, de most nem azt a világot éljük.

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem válaszolok azonnal, azért van, mert dolgozom. Kérlek légy türelmes, akár 24 óra is eltelhet, mire géphez jutok.

  • Exymiriem

    tag

    válasz scbb #44 üzenetére

    Oké, elfogadom!
    (Csak tényleg nincs értelme havi 100-at keresve 180-ért venni telót... Annyiért autót lehet kapni, és az is bírja a vizet meg a port :D)

    De a teló tényleg jónak tűnik ennyiért, azóta láttam a kijelzőjét élőben, kicsit kicsik rajta a betűk, de nem vállalhatatlan. Állítható a fényerő, sajnos napfénynél nem láttam (nyilván nem engedik kivinni a boltból). Elég robosztus, mondjuk furcsa, hogy a külseje nem sok gumirozást tudhat magáénak. De az akkunak már a súlya is elég meggyőző, ekkora teljesítménnyel, meg kijelzővel tuti elmegy egy hétig is (persze wifi nélkül).

    Ami felett elsiklottam, és az egyetlen igazi nagy hátrányának érzem, hogy a headset mikro-usb-n keresztül csatlakozik, nem jack-en. Így ha sérül vagy elveszik, nehézkes lehet a pótlása.

    (Nagyon saját vélemény, nem tudományosan megalapozott: AZTA! Brutális kütyü! Alszom rá egyet és lehet hogy lesz...)

    Ha nem válaszolok azonnal, azért van, mert dolgozom. Kérlek légy türelmes, akár 24 óra is eltelhet, mire géphez jutok.

Új hozzászólás Aktív témák