Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Feketelaszlo #5 üzenetére

    "a fanyalgók közül senki nem ismert rá legalább részben egy barátnőre, feleségre, nővérre, hugra, édesanyára, tanárnőre vagy egyetemi oktatóra akinek nyugodt szívvel odaajánlaná a díjat."

    Családom nőnemű tagjai technikai analfabéták és ami a legszomorúbb, az érdeklődés aprócska mozsája sem lelhető fel bennük kortól függetlenül (ellentétben a női magazinokban rejlő "tudást" szivacsként szívják magukba), nőnemű oktatóim főként humán tárgyakat tanítottak, az eddigi barátnőimet meg szintén nem az informatikai tudásukért szerettem. :DDD

    (#7) Kopi31415: "A kőművesen kívül nem látom hol lehetne igaz, hogy nem véletlenül van férfiuralom."

    Attól függ milyen nézőpontból nézzük. Én például ott sem. :DDD

    (#10) buherton: "de ennek ellenére a férfi társaiknál sokkal többet visznek haza."

    Ne kezdd már te is ezt a "férfiak többet keresnek, mint a nők" dumát, mert ez nem igaz és minden ilyen jellegű statisztika valahol torzít.

    (#11) dajkopali: "akik a sok macsó között nem érzik elég határozottnak magukat, holott minden adottságuk megvan arra, hogy sikeresek legyenek"

    Így van! Le az előítéletekkel! Angela Merkelről, Christine Lagarde-ról és Neelie Kroes-ról szerintem nagyon kevés férfinak lenne az az első gondolata, hogy "sunáznám". ;]

    Ellenben az ilyen kirekesztő pályázatokon nyert emberek ha bátortalanok voltak, most még inkább azok lesznek, mert joggal fogják még protekciósnak is tartani őket. És ennek sincs köze a nemekhez. A hátrányos helyzetű cigányokat is annak tartják, akik olyan forrásokhoz jutottak hozzá, amikből eleve kizárták a fehér embert.

    Ezekre két dolgot lehet csak mondani. Vagy annyira hülyék a kontinensünk vezetői, hogy még uránbányába is vétek lenne őket száműzi, mert a hasadóanyag sírva meghasadna tőlük, vagy pedig nagyon is jól és szándékosan szítják a nemek és a fajok közti ellentéteket, hogy legyen táptalaja mind a feminizmusnak, mind az antirasszimusnak.

Új hozzászólás Aktív témák