Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kromatika

    veterán

    válasz Freiherr #73 üzenetére

    Szerintem meg benne van a kezük. H nem is ők találták ki, de az elterjedését stb szerintem elő segítették.

  • nemlehet

    őstag

    válasz Freiherr #255 üzenetére

    Azért van egy kis különbség, hogy a piacon nem kérek számlát és aközött, hogy teli pofával hülyézek mindenkit magas lóról és hirdetem az igét. Pláne, hogy ha ezzel szembesítenek akkor megideologizálom meg ferdítek és játszom a hülyét.
    Amúgy az adó megfizetése után ez már nem is annyira jó üzlet, főleg ha nincs ingyen árama az embernek.

    (#257) deadwing

    Képzeld nekem bejelentett munkahelyem van és a vaterás eladásokat is beírom a bevallásomba, mert jelenleg 600k forintig adómentes egy adóévben. Jobb a békesség.

    Mindenkinek szíve joga ügyeskedni, de azért ne magyarázzuk már meg, hogy ez normális.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • gege547

    tag

    válasz Freiherr #255 üzenetére

    A számlát nem kérni kell hanem adni. Ha kérni kell az már rossz. És attól hogy más törvényt szeg neked nem lesz jogod törvényt szegni (de ha tévedek szólj nyugodtan mert akkor nekem is van egy kis dolgom). Te hány feljelentést tettél már számlaadás elmulasztásáért? Én eddig 3 at és volt egy közegészségügyi bejelentésem is. Nem mintha változott volna valami mert ugyan úgy nem adtak számlát utána sem de megtettem állampolgári kötelezettségemet.
    Jelenleg 731 forint miatt szarakodok a NAV al mert basztak maguktól levonni az adóterheket mindezt úgy, hogy ebből az összegből egyszer már leadóztam az SZJA mat és az EHO mat. Szoktam kiskapuzni de csak legális kertek között (nekem fontosabb a munkahelyem és a szabadságom mint pár marék fosforint). De a bányászattal elcsalt adókat kiskapunak nevezni nevetséges.

    [ Szerkesztve ]

  • joey04

    titán

    válasz Freiherr #255 üzenetére

    Érdemes lenne átfutnod újra a topikot. Az elején végig 2 téma volt. Az egyik ami szakmai, hogy miképpen is működik a bányászás, meg stb, a másik volt az örömködő kommentek sokasága, ahol többségében le is írták, hogy annak örülnek, hogy tudnak végre venni 1060-at, 580-at, vagy merészebbek 1070 és 1080 áreséséről beszéltek. Ezen felül volt pár komment ami szimplán örült a hírnek, de a környezetből, meg a többi ph-s topikból lehet tudni, hogy ők is a vga áresésének örülnek. ezeken felül 1 olyan volt ami kimondottan a bányászok esetleges káráról szólt, aki azt írta. hogy csapjon is bele a villám az összes bányászgépbe. Vagyis a kommentek nem kárörvendésről meg adócsalásról meg egyebekről szóltak. Erre jött a 93-as törölt komment, ahol LLam minősíthetetlen és beképzelt hangnemben pocskondiázott és hordott le mindenkit és ez indította be a vitát, ami nem is csoda, hisz ezek után mindkét fél eldurvult. Sajnos ez van, 1 komment (amit utólag töröltek ugyan) ekkora lavinát tud indítani. Onnantól megjelentek a pökhendi bányászok, a másik oldalon meg a kukacoskodó emberek. A topik eleje a 93-as kommentig a gamerek öröméről szólt, hogy végre lesz újra "olcsó" kártya.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák