Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz cOxeR #3316 üzenetére

    Igen! Teljesen igaz! Amikor azt mondják te csak kattintgassál, azt majd ők kiválasztják a sok közül amit kinyomtatnak... :DDD :DDD :DDD Szívem szerint max 50 képet adnék át. Komolyan! Ki a valagam néz meg több száz képet???? Kizárólag max annyi értelme van, hogy ilyen bulin, vagy amikor a tömegben van kép készítve, hogy megkeresgetik magukat az emberek...
    Engem most úgyis mással készítenek ki... Van egy orosz, vagy ukrán, nem tudom milyen nemzetiségű pasi a városban, aki nyugdíjas, és kikiáltotta magát fotóművésznek. :U
    Persze nem beszél semmit a nyelvünkön, de már kiállítást szervezet neki a város, mert hát hogy micsoda látásmódban mutatja meg a várost... Majdnem minden képet áttesz FF-be, mert hát akkor azonnal művészi. Mondja nekem a kolléganőm egy ráadásul homály képre, hogy azért ő művész... mondom mert? Hát mert fekete-fehérben van, azért ez nem a megszokott... Uram atyám... és akkor mi meg itt kompozíció, meg próbálunk tanulni, fejlődni... sokszor megfogalmazódott már bennem, hogy minek, és kinek...

  • zazahoho

    őstag

    válasz cOxeR #3316 üzenetére

    Igazad van a képek mennyiségét illetően, de egy nagy baj van az emberekkel. Mégpedig ha a csomagodban leírod, hogy 300 képet adsz át, akkor esélyed sincs a munkára. Már olyat is hallottam, hogy az alapján választanak fotóst aki minimum 1000 képet átad egy esküvőn :Y Nem 300 fős esküvő, hanem 70 fős.
    Volt egy grátisz jegyes fotózás, ahol a szerződésben 30-40 képátadás volt meghatározva. Kaptak kb 50-et, erre jön mail, hogy miért nincs több kép??? :F

    Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

Új hozzászólás Aktív témák