Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz cOxeR #283 üzenetére

    Neki ez nem ment a rovására, hiszen teljesen hazai pályán volt. Gondolom ha egy fotós sokat dolgozik egy adott helyen akkor egy idő után már eleve jó kapcsolatot ápol az olyan résztvevőkkel akik kötelező részei egy esküvői szertartásnak. Anyakönyvvezető, pap, sekrestyés, pincérek, étterem vezető stb.... Szerintem ő könnyen alkalmazkodott hozzánk, hiszen jó volt a társaság és nem voltunk veszett sokan, és nem is voltak extra igényeink. Ráadásul benne volt a több évtizedes tapasztalat. Nekem tetszett ahogyan az egészet megoldotta. Nagyon könnyen szót tudott érteni az emberekkel, és hamar elérte azt amit szeretett volna. Nekem ami nem tetszik az az új módi, hogy nagyon erőltetik sokan csak a digitális formában való átadást, dvd, slideshow, egyebek. Nekem is van itthon valahol egy lemez, de esküvő óta elő sem került. Viszont az albumot annál többször forgatjuk.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

  • Freddy76

    addikt

    válasz cOxeR #283 üzenetére

    A fotóssal sok időt tölt el a pár, kell, hogy értsék egymást, és kialakuljon egy jó viszony. Különben vissza fog jönni a képekről, hogy idegen volt ott, és nem lesz természetes. Én minden ifjó párnak próbálom rágni a fülét, hogy a fotóson ne spóroljon. És ha szán 40e Ft-ot a fotósra, egy 100 fős lakodalom költségvetésében mindig tudtunk találni 100e spórolást, és 140-ért már van jó fotós.

    Persze azt hiába mondom bárkinek, hogy bukjon túl a ködön, az ő lakodalma a vendégei 90 %-ának csak egy lesz a sok lakodalom közül, neki viszont az egyetlen. És semmi nem marad meg belőle. A videónak nincs értelme, azt max. anyuka nézi meg, és később a gyerek. Egy szép albumot viszont mindenki elővesz.

    Mi 2009 februárjában házasodtunk. Télen, szezonon kívül, ismerősi kapcsolatra (ceremóniamesterként sokszor dolgoztunk együtt) tekintettel fizettem a fotósnak 200e Ft-ot. Mindenki szörnyülködött. Azóta ha bármelyik nőismerős végignézi a fantasztikus képekből elkészült Fine Art fotókönyvet, majd elsírja magát. Egyik másik esetében ömlik az arcukról az irigy gyűlölet. Mert nekik ilyen nincs. Most biztos, hogy máshogy csinálják.

    Megjegyzem, ha látom egy ufjú páron, hogy anyagilag belefér egy jó fotós, csak nem gondolkodnak rajta, megmutatom a fotókönyvet. Eddig egy sem mondta, hogy á, nekünk nem kell ilyen.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák