Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz cOxeR #3308 üzenetére

    Teljesen jól gondolod! Én is mindig magyarázom, hogy gyűlölöm gyorsan leválogatni, meg összecsapni a képeket. De nagyrészt mindig az a válasz, hogy így is túlbonyolítom, mert tökéletesek (nekik) :D. Természetesen nem is értik, hogyha lenyomom a gombot, akkor miért nem egyből megy már fel a netre, amikor a telefonnal simán megy. Igaz, csináltam már olyat is, hogy a vázról egyből ment a telómra, és már küldtem is azonnal, és persze nekik 100szor jobb volt mintha telefonnal csinálták volna, de hát nem nagyon szívesen adok így ki képet, hogy még minimális utómunka sincs rajta. (igaz gép valamit kreál JPG-be... :D )
    Viszont esküvő, kreatív, reklám, vagy ilyesmi az más kategória, ott én is azt mondom, hogy azért nem lehet összecsapni mert inkább minél előbb átadom. :) De azért fél év, meg évek? Az kőkemény. Hétvégén is mondta a barátom, hogy akiről korábban is írtam fotósról, ő megkereste otthon, és azt mondta neki 5 perce van kihozni a pénzüket vagy a képeket! ;]
    Persze duma... duma... ez halt meg, műtötték, aztán mondta a csávó, hogy nem érdekli, akkor ami anyag van, nyers, jpg, tökmindegy, adja oda azonnal, vagy a pénzt... Persze nem akart semmit mert hogy nyerset nem ad át, a végén az lett, hogy JPG-et átadta, és a srác még a 50%-át is visszakérte a pénznek... :DDD Több mint 1 évet vártak, addig ment a mellédumálás, és ez nem esküvő, hanem keresztelő! Csodálkozom hogy nem csináltak még ezzel az emberrel semmit...

Új hozzászólás Aktív témák