Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz JohnyBlue #3182 üzenetére

    Azt írtam, hogy nincs vele gond, csak *** sem ér. Én sokáig hordtam régebben, és pár óra után már annyira idegesítő, és szinte irritált. Komolyabbat hordtam, de amikor az orvos elmagyarázta, hogy szinte felesleges, akkor hagytam is a ***. :D Mert lehet per pillanat nem kened bele a szádba, vagy a szemedbe, majd ha 2 órával később leveszed, majd akkor. Napokig elél a felületeken, szóval... Van elég infó orvosoktól, csak sóhajtoznak mennyi állat van. Pl ma a boltban egy nő, majd 1 perc múlva követte már pár hasonló okoska.... szóval majdnem meglincselték a húsárúnál dolgozó hentest. Mert hogy a nem is magyar nő ráordított, hogy mi az hogy itt a koronavírus, és ő nem maszkban, és gumikesztyűben szolgál ki. Persze félig német, és magyar tolmácsolásban. A hentes egy darabig tök kedvesen elmagyarázta (próbálta) neki, hogy ne vicceljen már, de a nő megbolondult. Ott voltam, és nem hittem el! Azért jött át Németországból mert ott sok a fertőzött és itt még nincs. Millió konzerv, meg minden szar volt fullon a kocsijába. Akkor már szóltam neki én is, hogy vegyen vissza, mit ordítozik itt, meg csinálja feleslegesen a hisztit, de csak nyomta. Otthagytam, mondom nem húzom magam tovább ilyen embereken. De megvernek ázsiai embereket, mert hogy a *** anyját mocskos korona vírusos... :D
    Édes istenem... Szerintem ha valóban apokaliptikus sztori lenne egyszer, az biztos hogy sokkal durvább lenne a helyzet, mint bármelyik filmben, ami ilyesmiről szól.

    [ Módosította: radi8tor ]

Új hozzászólás Aktív témák