Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz leviske #25 üzenetére

    Én ezeket a gomba módra szaporodó streaming szolgáltatásokat nem értem. Ha bajuk van a Spotify-al, még mindig ott volna a Deezer és a Tidal. Miért kell egy n+1. szolgáltatást létrehozni?

    Most olvastam utána, és az én olvasatomban az jön le, hogy szó nem volt itt arról, hogy a Sony kivonná az általa birtokolt zenéket a Spotiról vagy máshonnam, és arról sem szólt, hogy a Sony saját streaming szolgáltatást indítana.

    Itt van a forrásom:

    "Making clear this wasn’t any kind of grand plan (more of a subtle reminder of Sony’s in-case-of-emergency options), Stringer said: “Do we want to take all our stuff off a major streaming platform? No – we have an arrangement that is working for both of us.

    “But the next chapter might be in five years. Who knows?”"

    Ugyanezt viszhangozzák más oldalak is.

    Mindössze sejtelmesen annyit mondott, hogy most nincs itt az ideje ilyesmiről beszélni, de a jövőben bármi meglehet. Ez nem a Spoti ellen szólt, hanem inkább arról, hogy nem kötelezik el magukat, és lehet, hogy a jövőben olyan megoldás felé fordulnak, amely több kontrolt ad a zenék után kapott bevételek felett.

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák