Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bóti

    senior tag

    válasz totron #132 üzenetére

    Komolyan? :D
    Ebbol is az jon le, hogy en vagyok a tajekozatlan, mert a tobbi kedves forumtars "árnyaltabban, nagyobb léptékben, összefüggéseiben is vizsgálja" a dolgokat, pedig epp az iment irta Somatom forumtars, hogy "Próbáltam utánaolvasni, de nem sikerült megértenem, hogy tulképp mire is jó ez az NFT", aki az elso hozzaszolo volt a cikk alatt.

    "azok számára ezek nem érvek és nem azért, mert vitázni akarnak vagy személyeskedni" - legalabb lenne valami, amire ellenervkent tudok tekinteni, de meg mindig nincs.

    Tessek, itt a lehetoseg:
    Az allitasom az volt: Jo a blockchain, es az NFT, oriasi lehetosegeket rejt magaban.

    Valaszok (ERVEK) eddig:
    arnyekxxx - "Ehhez nem kell NFT. Meg az összes többihez sem amit felsoroltál. Az NFT a hozzákapcsolt bullshit."
    totron - "Gyerek fejjel még behülyíthetők voltunk, maival illik más fénytörésben látni ugyanazt. A játékos példáddal is csak a megvezethetőségedről teszel tanúbizonyságot."
    Schuler888 - "a lutra albumos parhuzamon én is felnevettem, kb gerekfejjel lehet elhinni ezt az egész kamut.."
    Tikakukac - barki, akinek cryptoja van, az nem akar dolgozni, plusz "kisegyházas érzésre fogékonyat" okfejtes, piramisrendszerrel megfuszerezve, amibol latszik, hogy azt se tudja, hogy hogy mukodik egy egy tokenomics: "aki az egészet kitalálta és esetleg az első kör aki beszállt a piramisba, na ők szakítanak annak függvényében, hogy mennyi hasonló kisegyházas érzésre fogékonyat húznak be"
    Tikakukac - (ez egesz jo, de ne fejtsuk mar meg, hogy 7mrd+ embernek mi az igenye - ez szubjektiv): "rohadtul nem olyan egy sorszámos kép a monitorodon, mint a falon"
    KROK640 - "a criptohoz sok energia kell" - errol a mondatrol is sut a tajekozottsag
    Masik remek erv: "ha már a csapatmeznél tartunk : Azt fel is tudod akár venni" - nem hogy fel nem veszi egy gyujto, ki sem mossa.. :D
    Szinten a kedves forumtars ERVEI: "különösen szomorú, hogy felülsz és jó dolognak tartasz ilyen nyilvánvalóan lehúzásra játszó dolgokat mint a cripto meg az nft. De végülis te már pont az a korcsoport vagy aki belefér az ilyen lehúzások célkeresztjébe"
    Tikakukac - "hány embert láttam már elúsztatni vagyonokat" - ha valaki kreten, ahhoz nem kell crypto, hogy elusztassa a vagyonat, ahogy O is irta, nyilvan en sem az osszes penzem raktam / rakom crypto-ba...
    Lenry - legkomolyabb ERV: "semmi olyat nem ad az NFT, amit ne tudtunk volna nélküle is megoldani" - eddig se vot, milyen jo vot...
    vol.2: "véletlenül sem lehet, hogy én megyek szembe az autópályán, és hogy esetleg a másik is utánanézett, és más következtetésre jutott. az teljességgel kizárt." - a fenti ERVEKBOL pontosan ez latszik. plusz hat ugye egy epito jellegu a mestertol: "ha nem lennél ilyen hülye, akkor te is belátnád"
    Tikakukac - ellenerv az NFT-re, No. 4455: "még mindig nem érted meg, hogy egy ember hogyan működik"
    vol. 12321: "Szerintem te még a fórumot se érted igazán"
    Majd vegul Darmol forumtars bekuld egy videot ellenervnek, amiben egy full atlagos fazon levezeti, hogy milyen az atlagos NFT vasarlo :D hat ezen teljesen besz4rtam :D Semmi koze az NFT-hez, blockchain-hez, csak azokat az embereket fikazza, akik NFT-t vesznek... 100% szemelyeskedes, 0% technikai tartalom. :C
    Schuler888 ismet beszur borda koze: "rajtad rohognek es cafolnak jobbrol balrol" - a fonti az bizony mind cafolat, csak en nem latom, mert szerintem mindenki hulye... ok...
    es hat kedves totron: -megprobalod megfejteni, hogy 7mrd+ ember hogyan mukodik, majd amiert irtam, hogy informatikus vagyok (amit azert tettem, hogy ne az legyen, hogy "hat pek vagy, gyerek") meg is fejtetted, hogy en milyen vagyok: "aki vevő az MLM-re és társaira, azt a buzzwordök viszik".
    Eddig csak hulye voltam... :O "Sajnos nem korfüggő, de nem is IQ, sokkal inkább EQ függvénye a dolog".

    Plusz egy par kerdes a vegere: Ti, akik mindenben IS annyira tajekozottak vagyok, voltatok mar valaha NFT marketplace-en? Egyaltalan tudtok mondani akar 1-et is? Van crypto walletetek? Hasznaltatok mar akar egy crypto network-ot is? Utananeztetek mar akar egy crypto projectnek is?

    Hagyjuk is...

    Viszont, tenyleg van sokkal fontosabb dolgom is, mint meggyozni a magyar IT vilag kremjet, hogy nem kene az uj dolgokat helybol elutasitani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák