Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CSorBA

    őstag

    #2 NoLF #15 Gebriel
    utána gondoltam rá, de ott épp nem jutott eszembe, meg igazan nem is akartam elővenni a telómat.
    #4 Muréna
    Házhoz jöttek, és anyám mondta nekik, hogy a városban vagyok. És ezért meg adta nekik a számom, hogy elérhessenek.
    #8 Motion_Blur
    Én azt hittem, hogy szomszédom ismerőse ül a kocsiban harmadiknak, akivel kb. egyszer találkoztam, de mindig keresgélt, hogy a gépbe kéne neki valami. Nem láttam kivülről jól az arcát, csak mikor behuppantam.
    #9 juliabrilke
    Haverokat kizárom, tuti nem. Nem egy korosztály. Mi 20as évek eleje leginkább, ők meg szerintem inkább vége, illetve 30as.
    #10 FehérHolló
    :DDD
    #12 Pukkancs #13 dabadab
    Ez így van... Sokkal de sokkal rosszabbul és végződhetett volna. És eleve érdekes, hogy nem rejtett számról hívtak.
    #16 viny
    Igen, én is félreértettem, hogy kik lehetnek.
    #21 Vladi
    Ezt a pc-s dolgot azért nyomtam be, mert az egyetlen hely ahol viszonylag ismeretlenek ismerhetnek és lakcímet/telefonszámot tudhatnak meg, az a ph. És tényleg először a " kéne cucc, lenne biznisz" dologról az jutott eszembe, hogy számítógépet szeretnének vásárolni...
    "mert kinézetre illettek a laza alvilági légkörbe"
    Nincsenek előítéleteim, nagyon kellemesen csalódtam már olyan emberben is aki tetovált/piercinges, és iszonyatosan jó arc, és nem vonok le külső alapján mély előítéletet, no de azért látni lehetett, hogy banki szakemberek, vagy mások nah.. A laza jelzőt meg épp azért használtam, mert ha tényleg azok lettek volna, máshogy kezelnek.
    #23 cilo9
    Opel Astra, 3 ajtós, kék színű. A 3. srác, a sofőr máshogy nézett ki, jobban szituálva nah. Kicsit nehéz használni ilyen kifejezéseket, szóval értsétek és kész.
    Azért nem értem, hogy rendőrök mégis hogy, miért? "senki" vagyok, rossz füles, vagy mi?

  • CSorBA

    őstag

    válasz Mcray #26 üzenetére

    nah, tessék, külön, csak neked :) :
    Igen, bekapcsolhatták volna, ezért nem is mertem lefényképezni a kocsit, sőt a rendszámot sem tudtam megfigyelni (ráálltak a kocsira), és inkább jobbnak láttam távozni...

Új hozzászólás Aktív témák