Új hozzászólás Aktív témák

  • CSorBA

    őstag

    #2 NoLF #15 Gebriel
    utána gondoltam rá, de ott épp nem jutott eszembe, meg igazan nem is akartam elővenni a telómat.
    #4 Muréna
    Házhoz jöttek, és anyám mondta nekik, hogy a városban vagyok. És ezért meg adta nekik a számom, hogy elérhessenek.
    #8 Motion_Blur
    Én azt hittem, hogy szomszédom ismerőse ül a kocsiban harmadiknak, akivel kb. egyszer találkoztam, de mindig keresgélt, hogy a gépbe kéne neki valami. Nem láttam kivülről jól az arcát, csak mikor behuppantam.
    #9 juliabrilke
    Haverokat kizárom, tuti nem. Nem egy korosztály. Mi 20as évek eleje leginkább, ők meg szerintem inkább vége, illetve 30as.
    #10 FehérHolló
    :DDD
    #12 Pukkancs #13 dabadab
    Ez így van... Sokkal de sokkal rosszabbul és végződhetett volna. És eleve érdekes, hogy nem rejtett számról hívtak.
    #16 viny
    Igen, én is félreértettem, hogy kik lehetnek.
    #21 Vladi
    Ezt a pc-s dolgot azért nyomtam be, mert az egyetlen hely ahol viszonylag ismeretlenek ismerhetnek és lakcímet/telefonszámot tudhatnak meg, az a ph. És tényleg először a " kéne cucc, lenne biznisz" dologról az jutott eszembe, hogy számítógépet szeretnének vásárolni...
    "mert kinézetre illettek a laza alvilági légkörbe"
    Nincsenek előítéleteim, nagyon kellemesen csalódtam már olyan emberben is aki tetovált/piercinges, és iszonyatosan jó arc, és nem vonok le külső alapján mély előítéletet, no de azért látni lehetett, hogy banki szakemberek, vagy mások nah.. A laza jelzőt meg épp azért használtam, mert ha tényleg azok lettek volna, máshogy kezelnek.
    #23 cilo9
    Opel Astra, 3 ajtós, kék színű. A 3. srác, a sofőr máshogy nézett ki, jobban szituálva nah. Kicsit nehéz használni ilyen kifejezéseket, szóval értsétek és kész.
    Azért nem értem, hogy rendőrök mégis hogy, miért? "senki" vagyok, rossz füles, vagy mi?

Új hozzászólás Aktív témák