Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Mister_X #50 üzenetére

    Pont annyit ér az ő érvelése, mint a tied. és azt azért tudomásul kell vennetek, hogy amit leírtok, az PC -konzol viszonylatban OK de konzol vs konzol fronton nem igen állja meg a helyét. nem hinném, hogy azért adtak el többszörös mennyiségű PS-t mint boxot, mert a box 15% kal gyengébb, hanem a minőségibb, exkluzívabb játékok miatt.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Mister_X #53 üzenetére

    nem akarok ebből hitvitát csinálni, de dashboard,közösség,a platform minősége,( store, online dolgok és főleg a az akciók és a havi tartalmak szerintem jobbak a Microsoft oldalán, arról nem is beszélve, hogy általános téma már nálunk egy jó ideje, hogy valamiért azonos játékok akciózva is drágábbak a Sony storeban mint a Microsoft oldalán. Nekem az irányító is sokkal jobban tetszik a boxon,szerintem az egyik legjobb controller a piacon kialakításra.
    pl skype és Windows dashboard szerintem baromi jó és támogatott,játékstream első osztályú és nagyon gördülékeny, és a vissza fele kompatibilitás a Goldos havi 4 ingyen játékkal megfűszerezve hónapról hónapra jobbak, mint a másik oldalon. Ráadásul most bevezetik a játékbérlési funkciót mint a PS now a Sonynál, de nálunk is támogatva 200 játékjka indítva olcsóbban mint akonkurenciánál,míg a Sony éppen most szünteti meg a legtöbb támogatott eszközön ezt a lehetőséget, ami egy gyökér húzás, mert hivatalosan így sem volt elérhető nálunk soha, de márt nem is lesz.Semmi más előnyét nem látom a PS4 nek a boxxal szemben, csak az exkluzív tartalmakat, és a valamivel erősebb hardvert, ami multi címeknél tök mindegy.Minden másban jobbnak tartom a boxot.
    Persze most nem az 1080P / 900 P felbontásról beszélek,de az nem hinném, hogy akkora érv mellette konzol vonalon.
    Hozzá teszem, hogy alapból Nintendo párti vagyok és mindig Sony gép volt az aktuális N. masinám mellett, Ps3 is itt pihen a nappalimban a WII és a Switch mellett, de xbox 360 óta megszerettem a Boxot pont a fent említett dolgok miatt, amiben jobbnak tartom mint a Sony masináját.
    ne vedd ezt meggyőzési szándéknak,se ilyen "enyém jobb bebebe" dolognak, de nekem ez a véleményem én pont ezt gondolom a Box ról amiket te előnyként hoztál fel a Sony gépe mellett :D

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Sir81

    aktív tag

    válasz Mister_X #50 üzenetére

    Szerintem a többség akkor is az exkluzív címek miatt vásárol és lehet hogy ebbe te meg a haverjaid nem tartoztok bele. Kell keresni felmérést az mindent eldönt.

Új hozzászólás Aktív témák