Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    Én próbáltam áttérni, de nagyon sokszor teljesen más találatokat jelenít meg mint a google, és észrevételem szerint ezek a találatok inkább az oldal látogatottságával függnek össze (itt főleg a magyar oldalakra gondolok)
    Rengeteg infó az ingyenes szervereken van teljesen egyszerű weboldalakon aldomainnel, de azokat mindig hátrébb tette, vagy nem is találta meg, előre pedig inkább a "hivatalos" oldalak kerültek, ugyanakkor a találatok menyisége sem felelt meg.
    Példa hogy ne csak levegőbe beszéljek:
    Barátnőmnek Sims 3-hoz kerestem segítséget google és bing találat magyar oldalakon ugyan arra [link] [link]

    látható hogy kevés a találat, és a hivatalos oldalt ahol nem biztos hogy minden szerepel egy játékról esetünkben a thesims3.hu-t előre teszi (és egyébként ott nem valami használható infó van).

    Nincs eléggé feltérképezve a magyar webállomány? Lehet rámondani ezt kifogásnak, meg új kereső stb, de ez számomra elégtelen. Ha majd megfelelő találatok lesznek akkor reklámozzák. Ez csak egy példa volt, egy hétig használtam, vissza tértem google-re.

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák