Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexios

    veterán

    válasz fattyu #16 üzenetére

    De itt a kontra dolgok olyanok amiket a dolgozó el tud dönteni magának - ha nekem jó ez a work life balance ami HO-ban van, akkor nem kell hogy a főnököm megmondja, hogy márpedig én hogyan érezném jobban magam. Ugyanúgy, ha elromlik a gép(nem tudom, nálam ez valahogy nem olyan agyon gyakori), akkor majd beviszi a user.
    Továbbra is olyannak tűnik a dolog, hogy vannak olyanok(vagy egy olyan korosztály) aki eldöntötte, hogy márpedig otthonról nem lehet dolgozni, vagy csak simán ő nem szeret, ezért más se dolgozhasson ott. Ugyanis a helyzet az, hogy nem a HO-ban dolgozók akarják elvenni a jogot az irodába járóktól hogy irodába járjanak ha akarnak, hanem akik irodába járnak akarják rákényszeríteni a többieket, hogy menjenek ők is.

    Szerencsére amúgy egyre kevesebben látják úgy a dolgot mint te(vagy Musk), és rengeteg teljesen HO munka lett, az előző munkahelyem is elkezdte erőltetni a dolgot, azóta nem ott dolgozok, és nem volt nehéz ilyet találni. Persze, egy Tesla meg tudja engedni magának, hogy emiatt lelépjenek onnan, mert van akkora húzóereje a piacon, de egy random multi Magyarországon ilyen munkaerőhiánynál már nem biztos, és ez egyre jobban látszik.
    És akkor arról nem is beszélve, hogy nyugaton is egyre jobban ismerik fel a remote előnyét, ahol alkalmaznak innen olcsóbban munkaerőt, mindenkinek win-win.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák