Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Syl #17 üzenetére

    Hú, a kapcsolódó videók közt is találni még durvábbakat. Akár az is, hogy az XP-t még ennél is idiótább módon reklámoztam, pedig akkoriban már én is éltem, és tudom, hogy nem volt ilyen a világ, mint ennek a reklámnak a célközönsége. :DDD
    Ezek csak kamu videók, ugye? Másra már nem tudok gondolni. :)
    Vagy hogy nem láttam én még ilyesmit soha? Néha láttam már róla képeket hírekben, és ott is tényleg mintha valódi, mélyen gyökeredző őrület ragyogott volna a szeme mögül, de betudtam annak, hogy ez csak egy kiragadott állókép, és nem túl fotogén az ember. (Mert arra sem lehet ráfogni, hogy crack függő, mert ha ilyen durván tolná, már rég kiégett volna, és max elszundítgatna az interjúk alatt. :DDD)
    De ez... így már hihetetlen. Hogy lehet ez az ember még mindig az MS egyik közszereplője?
    Úgy vannak vele, hogy tök mindegy, mert a legtöbb átlag emberhez úgysem jutnak el ezek a reklámok, akik látják őt, azok pedig már hozzá vannak szokva? Sőt, azt remélik, hogy szimpátiát ébreszt az emberekben, hogy a csúnya gonosz MS ilyen embereket is megtart a pozícióikban? Szóval kamu, ugye? :))

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák