Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz GReddy #7 üzenetére

    Nem tudom kik voltak az elkövetők, csak most ez a történet is eszembe jutott (igazából nem is tudom miért hozzád válaszoltam, lehet csak az indulat miatt :B). A tanyánkhoz futó villanykaró soron két irányból is kapunk táplálást (nem tudom pontosan hogyan van, de az egyik villanyszerelő aki volt felénk ezt mondta, gondolom vagy automatán vagy szükség esetén kézzel váltanak. lényegtelen.). Namost ebből az egyik már jó ideje nincs meg. A villanykaró sor ahogyan Félegyházáról haladunk a tanyánk felé legnagyobb részt közvetlen az út mellett húzodik. Ám van egy olyan hosszabb szakasz ahol nincsenek tanyák a közvetlen közelben. Nos ezt úgy tűnik megneszelték egyesek és egy-két hétvégi éjszaka alatt ledarabolták valamilyen módon. Egyszer azóta már pótolta a villamosmű, de újra lelopták. Azóta sem pótolták, mert nem térül meg nekik. Üresen állnak a villanyoszlopok, csak egy-egy lelógó vezetékdarab jelzi hogy ott régebben mi is volt. Nagy szerencsénk volt, hogy a másik irányból is kapunk táplálást, ráadásul az egy nagyobb céghez is befut így szerencsére ha gond lett volna már valószínűleg lett volna ereszd el a hajam. Sajnos gyakoriabbak lettek az áramingadozások és az áramkimaradások. Főleg nagyobb téli viharokban, vagy a nagy nyári melegekben. Így hát elég sokáig idegelt minket. Azt hiszem két éve végül megoldották ezt úgy hogy egy közelben vonuló közepes feszültségű vezetékről újabb táplálási pontot csináltak egy "biztonságosabbnak" tűnő helyen. Azóta szerencsére nincs gond. De törné el a keze annak aki ilyeneket csinál. :W :((( Gondolom hogy volt bennfentes a dologban, mert különben nem tudták volna hol célszerű elvagdosni, na meg mivel. Hihetetlen hová süllyedünk. :(

    [ Szerkesztve ]

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz GReddy #7 üzenetére

    Csak azért nem töröltem, hogy legyen mire válaszolnom.

    Világosan megfogalmaztuk az alapelvekben, hogy mi az, amit nem lehet ezen a fórumon, Mégis van, akinek mindenről az jut eszébe. Nem tudom miért kell ezt, nem is igazán értem. Ha mindenáron ki akarod élni magad, biztosan találsz más fórumot, ahol ezt "bűntetlenül" megteheted. Ez nem az.
    Kérem ezt tudomásul venni.

    Com'è diverso il mondo visto da qui

Új hozzászólás Aktív témák