Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz buvartacsko #22 üzenetére

    Kénytelen vagyok megkérdezni: te mindent elhiszel amit leírnak vagy mondanak? A témával kapcsolatban tudom ajánlani akár az itteni wifi topikot, ahol majd el fogják mondani neked, hogy már most van Budapestnek is olyan része, ahol az interferencia miatt lassan már egy kis lakást sem lehet normális minőségben lefedni egyetlen wifi routerrel, és ez messze nem Manhattan. De nem baj, mert ha a marketing azt mondja, hogy 500 méter a hatókör, meg a vasbetonon is átmegy, neked ennyi már elég.

    "Szerintem ideje lenne felébredni abból a tevhitbol hogy az amcsik hülyék"

    Neked szelektív a memóriád. Rajtad kívül senki nem foglalkozott az amerikaiak szellemi képességével, te viszont már a második hozzászólásodban olyat állítottál, amire az ég egy adta világon semmi bizonyíték nincs: "picit értelmesebb emberek élnek arra fele."

    Mekkora poén lesz, amikor majd kiderül: a gigabites wifi igazából egy 50megás előfizetésen ül, de még azt sem tudják majd kihajtani az interferi miatt.

    De hogy ne legyek off topik, tényleg feldobhatna valaki értelmes öleteket arra, hogy mire lehet használni egy ilyen megoldást azon kívül, hogy a turistáknak jó vészmegoldás ha túl drága a roaming.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

  • Wesder

    félisten

    válasz buvartacsko #22 üzenetére

    Az atombomba és hidrogénbomba ismerős? Amcsi talàlta fel? Nem... Ezek utàn van még kérdés?

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Új hozzászólás Aktív témák