Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zefír

    őstag

    válasz BotaN #5 üzenetére

    Akkor lehet hogy rosszul fogalmaztam,
    Ennek az egész netes reformnak ugyanaz a lényege, és arra hivatkoznak, hogy ez kevesebb kiadáshoz vezet, miközben, újabb kiadásokat iktatnak be a rendszerbe, és szabályozzák az embert. Adatok szabad áramlása?? WTF? Jah Knowledge is free. Nem tárolhatják az adataimat? akkor mit csinálhatnak? A social network lényege itt el is bukott... másfelől, ha én felteszek egy cikket vagy egy képet a netre, ÉN és nem a szomszéd rólam, a tudomásom nélkül, akkor én azt megengedtem ezzel, hogy azt bárki felhasználja. éppen ezért nem kapcsolták le a napiszart meg a többit...

    Igen a FB-ról nem lehet törölni magad, de ezt a leghülyébb user is tudja, gondoltam nem kell belemennem, akkor úgy fogalmazok, hogy fagyasztottam a felhasználóm. És nem azért hogy ne tudják ellenem felhasználni, mivel nincs mit. Azért, hogy a jövőben ne lássa minden lépésemet 200 ember, és ne kelljen azzal foglalkoznom, hogy mit posztolnak a falamra, és mit látnak meg a rokonok, még mielőtt én észre venném. És igen belehet állítani hogy ki mit lásson, stb.. De nem fogok ezzel szarozni.
    a törléshez visszatérve, az oldalak 99%ról nem tudod magad törölni, mivel készítenem biztonsági mentéseket, így ha én most törlöm magam, a január 2.án készült mentésben még ott leszek. Nem az adataimat törlöm ezzel a szerverről, hanem a felhasználót szüntetem meg. Nem gondoltam, hogy ezt bárkinek is lekell írni...

    Még 1 hozzászólást megért :)

    Még valami?
    BTW, feltüntettem a HSZ elején, hogy N EM O L V A S T A M E L A C I K K E T !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák