Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71321344

    törölt tag

    tény,h az apple a szart is eltudja adni. tény,h a hype, ami az iPhone-nal (sőt még anno az iPod brnaddel) beindult, sokat dob az eladásokon. tény, h vannak korlátjai a készüléknek.

    DE! miért olyan elképzelhetetlen, hogy valaki tud egy ilyen készüléket használni. nekem anno szükségem volt egy olyan készülékre, amit tudok mindenhova vinni, tudok rajta netezni némi kompromisszumokkal, és tudok rajta pdf-eket olvasni. erre egy PDA tökéletes lett volna, de végül egy iTouch lett belőle, mert árban PDA-knál nem volt több, viszont szép, meg jó érzés kézbe venni( ez volt az első apple termékem, és valószínű az utolsó is, mert Munkás Pista egyre antipatikusabb).
    aztán a több év használat után azon vettem észre magam, h a sok blogot, a közösségi faszkodásokat mind a kis kütyün oldom meg, csak munka/tanulás miatt ülök az íróasztalhoz (meg azért a pár oldalért,ami Flashes)

    nekem spec jó lenne agy iPad, nagyobb kijelzőn még jobb lenne netezni és az 500 dolláros ár se lenne túl elszállva, csak a dollár=euro, plusz áfa, béfa, défa miatt mire ideérne lenne drága.
    ami miatt mégis inkább egy Androidos ilyen kütyüt vennék, az a Flash hiánya (tudom erőforrászabáló, meg szar, meg Steve megmondta,h a HTML5 az isten, de laszarom, ha nem tölti be az űberdivájszuk a Robot Unicorn Attackot).
    lényeg a lényeg, én örülök, hogy egyre több ilyen készüléket jelentenek be, mert nekem hasznos lenne egy ilyen tábla!

    amúgy az szomorú, hogy apple termékekről nem lehet érzelmektől mentes tesztet olvasni:(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák