Új hozzászólás Aktív témák

  • NGA

    addikt

    válasz joey04 #137 üzenetére

    2 év alatt nagyon sok minden változott. Mivel az elsők között kezdtem használni, ezért emlékszem a problémákra. Általában visszavezethető volt egy részük a régi pos-okra, de a nagyobb gond az elején az volt, ha frissült az app, akkor újra kellett kérni a kártya engedélyezését az appban. Ezzel én is szívtam 2 éve, mert az app nem jelezte, hogy frissült, és csak egy hibajelzés jött. Aztán valahogy belerázódott a simple, és most már sok mindent ezen is veszek meg, pl ezen parkolok, mivel másodperc alapú, és nem kell automatát keresni. Tudom erre létezik más app is, de nem szivesen adom meg a kártyaadataimat. Igaz az apple tudja, meg az ms, mivel az appstorban szoktam megvenni a kedvenc lapjaimat, nem veszek fizikai újságot, könyvet. Az a pay-es fizetés nagyon jó dolog, és ha iphonet fogok venni, biztosan használom majd azon is a simple appot. Gondolom a simple fizetéshez be kell regisztrálni az apple pénztárcába a kártyát, és mivel az applenek is fontos hogy hol vásárolok, mennyit költök, mert így tudnak besorolni egy listába, hogy milyen sokat költök, és mennyire vagyok fizetőképes. Okos trükk, meg kell hagyni.

Új hozzászólás Aktív témák