Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz ddekany #177 üzenetére

    Én tudok olyan programot írni, amelyik megnézi, hogy melyik táblában hány rekord van és a különbséget konvertálva átírja az egyikből a másikba. Ide nekem az 5 milliárdot!:P

    Ha hajnalban kirántok egy régi rendszert és berakom az újat, délben meg vissza akarom tenni a régit, akkor a régin nem sok letesztelni való van. Ott pihen minden a régi vasakon, kevesebb, mint 12 óra alatt nem romlott meg. Az új rendszer meg annyira rövid ideig ment, hogy túl sok új plusz adat nem lehet benne.

    #176: azt nem tudom eldönteni, hogy ki nélkülözhető az államigazgatásban és ki nem, de szerintem a többség nélkülözhető. abban viszont teljesen biztos vagyok, hogyha egy államigazgatásban a közigazgatási egyeztetési procedúra normaideje 89 nap, ott a *teljes* bagázst a takarítónővel bezárólag ki kell rúgni és újra építeni nulláról az egészet.

    #169: továbbra is abban a hitben élek, hogy valami olyan baja van, ami kis mennyiségű tesztnél nem bukott ki, a nagy terhelésnél meg igen. Fogadni mernék, hogy a terheléselosztásos, session kezeléses baja van. Mint ahogy korábban volt már olyan baja az ügyfélkapunak (mikor mások adataiba kerültek bele), ami egyértelműen erre utalt, hogy a sessionok keveredtek össze a cluster különböző tagjaira való kapcsolódáskor.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák