Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegasus

    senior tag

    szerintem ez jó rendszer, mint az ügyfélkapu is, hogy minden egyhelyen, a biztonságra lennék kíváncsi, titkosítva vannak-e az adatok. bár aki akarja az eddig is megszerezte és ezután is megszerzi ezeket az adatokat...
    pont most lett új személyim, amihez megadtam az ujjlenyomatomat, már úgyis felvették útlevélnél, tudja a google/samsung-> 'murica nem oszt nem szoroz, ha itt is benn van. a hölgy is mondta hogy látja megadtam az ujjlenyomatomat, majd egyszer valamire biztos jó lesz mondja XD

    ( #58 ) Kékes525: hoho nehogy azt hidd hogy ez magyar sajátosság... az oktatás szinvonala igen jó itthon is, csak mennek is ki, akik elvégzik, a magyar egyetemek azért nincsenek a burgerland féle egyetemi ranglistán a top10ben (már), mert nem transgender a portás (komolyan figyelembe veszik) meg milyen a nemek aránya, és a kisebbség jelenléte, az hogy az elvégzettek milyen szaktudással kerülnek ki az csak sokadrangú tényező...
    ugyanez az egészségügy, én ugyan nem, de jóbarátom bostonban tanult egyetemen, és megjárt egy-két korházat (atléta,sérülés) ott se úgy megy hogy bemész kijössz... sokat kellett várni, továbbá még influenzára/fejfájásra is felírtak 8 gyógyszert...
    oltári nagy téveszme ez a "külföldön minden szebb,jobb"

    [ Szerkesztve ]

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

Új hozzászólás Aktív témák