Keresés

Aktív témák

  • djculture

    félisten

    válasz BandiHUN #585 üzenetére

    Az alapvető hogy ha dolgoznak valamivel az valami profitot is hozzon. De mondjuk a hardverapró, sg forum ezeket már sikerült kinyírni, azoknál is úgy voltam hogy jó lesz a változás hát nem lett az. Hardveraprónál rengeteg a csaló hirdetés az egész hely régi önmagának a halvány magja. Sg forum meg egy agyonmoderált nyavaja lett, régen egy underground fórum volt. Ennél meglátjuk mi lesz én mindig pozitívan állok hozzá.

  • #02683648

    törölt tag

    válasz BandiHUN #585 üzenetére

    Az a probléma h abból indultok ki h adott ember x , y és z másikat feltétlenül azért ignorál mert személyesen jóska pista vagy akárki más személlyel van problémája. Közben meg lehet h az adott ember által időről időre előszedett és témától függetlenül mindig beböfögött témák és hsz-panelek miatt megy az ignore.

    Minden embernél megvan h mi az ami idegesíti, engem pl. a politizálók akik témától függetlenül mindig a politikánál lyukadnak ki, a hippikommunából szalasztott, álomvilágban élő antikapitalisták, akik miatt régóta nem olvasom az itteni it business témájú cikkeket és a hozzá tartozó hsz-eket, a hivatásos frusztráltak/savanyújóskák akik minden mobilteszt után találnak rá alkalmat h beböfögjék h ők nem tudják megfizetni az adott készüléket (ide helyettesíthető x tetszőleges hardver) és folytathatom tovább vég nélkül.
    Másoknak meg lehet más van ami szimplán idegesíti őket. Az ignore lehetőséget ad arra, h ha tapasztalatból tudod h x usertől jellemzően ilyen kommentekre számíthatsz akkor benyomod h ignore.

    Persze nyilván akkor is jó az ignore ha x és y kommentelő között régóta visszanyúló személyes nézeteltérés van és az ignorálás adott esetben (mivel nem látják egymás kommentjeit) segít egy sokadik személyeskedési/flame war epizódot megelőzni.

    Lehet h kell még rajta finomítani de van értelme, épp ezért is örülök h behozták.

    [ Szerkesztve ]

  • gbors

    nagyúr

    válasz BandiHUN #585 üzenetére

    Az eltűnik, teljesen jó, nekem van pár név a fejemben, akiket abban a pillanatban "Rejt"-ek, amikor a következő hsz-szel találkozom tőle.

    (#586) morgyi: azokban a topikokban, amiket olvasok, szinte mindenhol rászólnak arra, aki egymás után több hsz-t ír. Nekem teljesen mindegy, viszont a többfelé válaszolós hsz-ek nem kompatibilisek ezzel a kétlépcsős rejtéssel.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Aktív témák