Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    válasz dajkopali #2 üzenetére

    azért reálisan nézve budapest tényleg nagyon más település kategória, mint a "vidéki" városok, így talán annyira nem meglepő a dominanciája. számomra pl mindig megdöbbentő, hogy fizikailag mennyire kicsi a többi város, amikor ott járok, mennyire közel van minden, akár gyalog is. és ez a számokban is jól látszik. budapest lakossága a 750 ezres agglomerációt leszámítva 1,7 millió míg az összes többi város lakossága együttesen(!) 1 millió körül van. elég mellbevágó szerintem. így változtatni ezen a budapest túlsúlyon szerintem sem lehet, pontosabban csak úgy lehetne, ha a lakosság megnőne valahol jelentősen. de ez nem hiszem, hogy kívánatos. pont az a jó azokban a városokban szerintem, hogy nem nagyok. nekem pl szeged élhetőbb helynek tűnik mint budapest.

    amúgy szerintem a játék úgy lenne érdekes, ha a győztes az lenne, amiről a szervezők úgy gondolják, hogy el tudják kezdeni a megvalósítását ténylegesen, akár csak egy kampány formájában :D persze ki fog feltenni magáról videót a facebbokra azt nem tudom :DDD. meg hát szerintem nagyjából mindenki tisztában van vele, hogy pusztán az autók miatt élhetetlen budapest. a zaj és mocsok(lásd pl villámgyorsan beszürkülő házfalak felújítás után) miatt amit okoznak és amiatt, hogy a közterületek kvázi autópálya(lásd pl rákóczi út) és parkoló építésre vannak elhasználva. esetleg még szóba jöhet az, hogy ha valahol valamit lerombolnak ne feltétlenül építsék be, pl milyen jó lett, hogy a gödör helyén nem áll egy nagy épület (és milyen jó lenne az a rész, ha egyáltalán nem lenne körbe autós forgalom). ezek közül mondjuk nem tudom melyik olyasmi ami nagyon össze passzol egy nagyvállalat világképével :DDD

    we all deserve a bit of luck.

  • moma

    őstag

    válasz FoxiestFox #30 üzenetére

    komolyan mondom szerintem komplexusaitok vannak :DDD

    we all deserve a bit of luck.

Új hozzászólás Aktív témák