Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz dajkopali #2 üzenetére

    Sajnos ez van, és nagyon bosszantó egy állapot. Sok szemszögből lehetne ezt a témát boncolgatni, de fölösleges.

    Amúgy én is pécsi vagyok és ez az EKF enyhén szólva sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    julius666: Lehet, hogy nem elhanyagolható mértékű ez a metánképződés, de ha szmog felhő burjánzik BP felett, akkor nem hiszem, hogy a bocik fingták tele a várost...
    Üvegházhatás?! Fogjunk egy mérleget és bal serpenyőbe dobjuk bele a "természetesen" képződő üvegházgázokat. A jobb felébe pedig az mesterségesen előállítottakat. Fogadni mernék, hogy a jobb oldal irányába leszakadna a mérleg. Ehhez nem kell statisztika meg komoly kutatás...egyszerű JPÉ ( Józan Paraszti Ész). A természet egyensúlyra törekszik, egyensúlyban van...Ha megbolygatják, az felborul és bizonyos következményekkel jár...Ezeket pedig a saját bőrünkön tapasztalhatjuk meg...
    -------------
    Nem vagyok öreg, de már a 70-es, 80-as években beszéltek a hidrogénnel vagy a vízzel működő autókról. Voltak tervek. Aztán érdekes módon feledésbe merült... :U
    Az olaj cégek sem hülyék, már amelyik...Amíg lehet kihasználják az olajat, aztán ezzel párhuzamosan kezdenek áttérni a megújuló energiaforrásokra, mert később az lesz majd a tuti biznisz...jelen pillanatban az az energia ami pl egy szélerőműből származik veszettül drága. Csak ezek a folyamatok lassan mennek végbe... több évtizedes nagyságrendről van szó.
    Akkor lesz értékelhető változás, ha egyre többen belátják a változtatás szükségességét. Ugyanis saját magunkat szivatjuk, mérgezzük. Amíg ezt nem látják be változás sem lesz...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák