Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Surda-

    őstag

    válasz Glenda #249 üzenetére

    Betegség alatti elszegényedés alatt azt értettem,hogy nincs bevételed, nincs betegszabadságod, vállakozóként tönkremész,ha mondjuk nem tudsz többet programozni egy betegség miatt,vagy kiesel egy évre pl.

    Ha bejelentett munkád van,akkor miről beszélsz? Elméletben vagy nagyon okos?
    Elárulom neked,azért alkalmaznak kényszervállalkozókat,hogy ne kelljen utánuk járulékokat fizetni és természetesen nem kapnak annyi pénzt,hogy megérje a teljes fizetésüket bevallani.
    Ha adnának,akkor a cég is befizetné.

    Tapsi Nem fizetett több adót.
    A taxis cégek havi tagdíjakat szednek, ezek után fizetnek adót.
    A taxisok évente vizsgáztatják az autójukat, ebből is adó, munkahely stb. teremtődik, autó sárgára festés 2-300 ezer forint, droszt díj + amit a taxisok a bevételükből adóznak. (igen, bizony adóznak, én mindig kapok számlát, akkor is,ha éjjel takonyrészegen jövök haza, de természetesen elhiszem,hogy vannak csalók,sőt, hiénához sosem szállnék be,szóval ezzel nem azt akarom mondani,hogy nincsenek csalók, hanem,hogy nem mindenki az)
    Egyébként pontosan nem tudom,hogy fizetett adót az Über,de feltételezem,hogy max arra gondoltak,hogy az alkalmazottaik fizettek, abból,amit az Über kifizetett nekik.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

Új hozzászólás Aktív témák