Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    válasz inf3rno #7 üzenetére

    Én még nem játszottam velük, de sokan szeretik. Mások most elsőbbséget élveznek, de fent van a listán. Új játékosként nem tudnám tiszta szívvel azt mondani, hogy szar. Ez egy jó játék, ennél nem több. Nem maradandó, de valami olyasmi, ami 100+ órára lekötött, tetszett a harcrendszer és néhány apróság. Nyilván más volt a csapat is mögötte. Én nem bántam meg, hogy végigvittem. Nem hiszem a trió végigjátszása változtat a véleményemen, max jobban képben leszek.

    N€T0X|N: Elvileg van valami pletyka arról, hogy ebbe a generációba ki sem jön a Mass Effect... milyen lesz majd az új Dragon Age fogadtatása? Ha szar, azért megkérdőjelezném az új ME eljövetelét. Másrészről simán benne van a pakliban az új rész CP-szerű botránya. Nagy elvárások vannak (=nagy nyomás), a hardcore réteg meg csak a hardcore réteg (senki se vegye sértésnek :R ).
    Illetve nagyon gonosz leszek, de inkább az új játékosokhoz kellene szólnia, nem feltétlen a régieket "kielégíteni". Mert 5-10 év múlva lehet ők már nem fognak billentyűzetet vagy kontrollert ragadni egy ilyen megjelenésért.
    Plusz, egy ilyen, egyelőre még nagyon távoli, megjelenésnél érdemes lenne fontolóra venni a teljesen különálló sztorit vagy olyat, ami új játékosok számára sem okoz gondot (értem itt az utalások magyarázatát stb...) mert én szeretem a Witcher 3-t, de az első-két résszel nem is játszottam... és elő se venném csak emiatt (az elsőt próbáltam, de borzasztó a harcrendszere, ott hagytam... a 2. feltelepítve se volt soha, pedig mindkét rész meg van dobozosan). Tudom, szörnyű, de ez az én véleményem. A lényeg, hogy jó játék legyen és, hogy tartsuk alacsonyan az elvárásainkat. Így sok negatív élmény nem érhet, csak pozitív. ;]

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák