Keresés

Aktív témák

  • Tv

    senior tag

    válasz BandiHUN #9089 üzenetére

    Köszönöm a részletes választ :R
    Szerencsére elektromosnál személy szerint sokkal kisebb függést érzek mint sima ciginél. Bár az utóbbi időben, mielőtt megvettem az elektromost egy jó ideig egyáltalán nem szívtam már, aztán stresszesebb idők jöttek és el-elment megint napi 2-3 szál, ami nem lenne sok, de ugye mindig így kezdődik, aztán szépen felmegy napi fél dobozra, amit nem akartam már. Általában mikor már napi 7-8 szálat szívtam, akkor már zavart a dolog és letettem egy időre. Elektromosnál egyelőre nem érzem problémásnak a dolgot. Pl. melóban van hogy reggel kávé mellé szívom, aztán egész nap nem, én kínlódás nélkül kibírom. Sima analóg ciginél ez sokkal nehezebb. Nem tudom miért, de analógnál ha elszívok egyet, akkor az már vonzza a következőt és összességében már fél-egy óra múlva sokkal stresszesebb, ingerlékenyebb vagyok, pedig ugye pont e stressz oldása miatt szívják/szívjuk sokan. Kontrollként még néha elszívok egy-egy analógot is és szerencsére egyáltalán nem érzem jobbnak mint az elektromost, pedig ebben eleinte sokáig kételkedtem, hogy így lesz.

Aktív témák