Keresés

Aktív témák

  • albatis1

    újonc

    válasz albatis1 #548 üzenetére

    Bevallom, most kezd egy picit tele lenni a tököm az e-cigizéssel. Persze maga a cigizés jó, pótolja az analógot és talán, állítólag fele annyira se egészségtelen.
    A bajok ott kezdődnek hogy mindent rendelni kell. Macerásnak tűnik az egész. Egy hétig szívtam az e-cigimet, szépen hozzászoktam és elhagytam az analógot és mivel kifogyóban voltak a patronok rendeltem utántöltőt. A baj ott kezdődött hogy módosítanom kellett a megrendelést, mert nem tudtam nekik pénzt utalni valami oknál fogva. De rendelést törölni nem lehet, így egy új rendelésben világosan leírtam nekik hogy az előző rendelésemet módosítom. Erre nem másnap hanem harmadnap ide küldenek nekem dupla adagot. Visszaküldtem mert egyszerre nem akartam dupla összeget fizetni. Felhívtam őket és mondtam nekik ha már így alakult töröljék a rendeléseimet aztán majd újra rendelek. Hát rendeltem újra Szerdán, egy másik helyről ők meg majd csak jövő héten kedden szállítják. Na és közben ahogy olvasgattam a minap, kiderült hogy az én patronjaim VG bázisú löttyel voltak töltve, mert állítólag annak van édeskés íze. Nekem ez az íz tettszett, és pont ilyet akartam de én a azt hittem hogy a PG bázisunak van ilyen íze mert hogy ahonnan az e- cigimet rendeltem ott nem egyértelmű a tájékoztatás, és így PG bázisut rendeltem. Lehet az se rossz, de ez már nekem nagyon macerás, és bosszant hogy elb. . . tam 10 ezer forintot az e-cigire, és most meg sorba veszem a renedeset, mert körülményes a kiszállítás. Szóval még az is lehet maradok az analógnál, mrt így tuti az a 8-9 ezer amit havonta cigire költök, de e-cigivel meg kitudja mennyibe lenne. Legalábbis így az indulás sokba van és marha körülményes. Esetleg tud valaki Fehérvár környékén, e-cigi boltot? Sokat segítene ha kielégítő felvilágosítás mellett nem kéne a rendeléssel és főleg a körülményes kiszállítással tökölni.

Aktív témák