Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zed01

    őstag

    válasz rt06 #38 üzenetére

    nem gond, ilyet nem allitott senki, viszont egy ceges kornyezetben picit mas atallni, s ugymaradni, mint homeuser szinten

    Céges környezetben, sőt egy egész minisztériumnál el tudnák képzelni egy saját linuxot, saját fejlesztőkkel, akik minden felmerülő problémát hárítanak. Tudod mit mondok neked? Ezt kéne megcsinálni az egész állami szektorban. Az sem érv, hogy a linuxos rendszergazdákat/fejlesztőket meg kell fizetni, ugyanis a windowsos rendszergazdákat is meg kell fizetni, annyi különbséggel hogy windows használatakor még a magyar viszonylatban is a több milliárdos licensz költséget is fizetni kell. És ha ezek a fejlesztők az összes driver és egyéb problémát megoldják, akkor az általad emlegetett érv sem állja meg a helyét, miszerint ez meg az nem működik linux alatt.

    (...) volt nalam egy scsi hw raid vezerlo (...)

    Én is tudom hogy vannak egzotikus hardverek amik nem működnek linux alatt a mai napig, de ezt úgy beállítani hogy nem működik a linux, finoman szólva balgaság.

    legy szives mutass nekem egy jboss telepitot (epp ezzel szoptam par hete) ubi ala (a jbossas4 csomag egyreszt masfel eves es ket verzioval le van maradva, masreszt - es ez a nagyobb problema - hasznalhatatlan)

    Ubuntun apt van, ami hidd el, az összes tárolóban található csomaggal megbirkózik. Én személy szerint sz@rok a jboss telepítőre, már megbocsáss.

    “Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

  • zed01

    őstag

    válasz rt06 #38 üzenetére

    “Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Új hozzászólás Aktív témák