Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz #95590400 #193 üzenetére

    Nem, valamit összekeversz. SZERINTEM nem jobban érdeklődik az informatika iránt, aki Linux-ot, használ, hanem jobban érdeklődik a UNIX típusú rendszerek iránt. Vagy csak érdekli az operációs rendszer történelem
    Windows-ba, MacOSX-be is pontosan ugyanúgy bele lehet menni mint Linux-ba vagy jobban is. Csak erre nincs szükség mert az esetek többségében e-nélkül is megy. Szóval nem nem érdeklődik jobban az informatika iránt, csak ha Linuxot akar használni másra van szükség, mintha Windows-t használna, és nem biztos hogy kevesebbre vagy többre, csak másra és máshogy. Ezt kellene megérteni a Linuxosoknak, nem a mellüket töngetni a szaktudás erőfitoktatásával. :)

    "de használóinak (mean: aki magának pepecsel vele és azt azért kell vele, én még olyan linuxot nem láttam, ami next, next, és akkor nyomtató, fényképező, telefon, tv out, stb. megy vele) nagyobb hányada talán azért érdeklődőbb, informatika iránt nyitottabb, mint az általános egységsugarú win használó."

    Na amit itt leírtál, pontosan ezért váltanak vissza Windows-ra, a cikkben megfogalmazottak szerint. Erre a versenyszférában nem minden esetben van erőforrás, idő. Pláne egy irdai alkalmazott esetében.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák