Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    Szerintem el kéne különíteni a Vanilla Androidot, és a gyártó által odaeszkábált programokat, frissíthetnénk minden eszközt amikor csak szeretnénk, a gyártó meg ha akarja kiadja rá a saját rendszer UI-ját és módosításait.

    Egyébként szinte minden eszköz up-to-date lehetne, a Vanilla Droiddal, de néha a gyártók elfelejtik feltölteni a saját módosítgatott kernelüket, illetve a zárt bootloadert én eleve tiltanám...

    Vagy : Lehetne kötelező főverzió követés X évig, illetve a biztonsági frissítések jöhetnének közvetlenül a google-től, ha jól tudom ez hardver független. De az eszközök jelenlegi támogatása, és az hogy a legtöbb gyártó ontja magából a hulladéknál hulladékabb eszközöket hogy minél nagyobb piacot fedjenek le...

    Microsoft azért csinálja jól, mert csak egy gyártótól veszi a SOC-ot, amik nagyrészt megegyeznek, maximum teljesítményben különböznek, így hiába a sok eszköz szinte egységesen kezelhetőek ami egy-egy eszközön nem érhető el nem kell kivenni a rendszerből csak letiltani.

    [ Szerkesztve ]

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák