Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz fehér_ember #36 üzenetére

    Ezt sok okos nem akarja megérteni, pedig az ilyeneknek nagyon is lenne piaca, pl. engem is érdekelne a dolog...
    Ez nem arra való, hogy az utcán használd, vagy egy irodában, bár a reklámanyagon biztos tök jól mutat ha pl. futnak vele... De a 24 órás(nak ígért) üzemidő is azt sejteti, hogy más itt a cél.

    Itthonra kéne nekem is, méghozzá pont azért mert arany középút a hangszórók és a fejhallgatók közt:
    - kicsi a driver-e, és nem is kell nagyon hangosan szólnia, így nem tölti be a teret, nem okoz akkora zajszennyezést mint egy hangszóró. A közvetlen melletted ülőt lehet hogy zavarja, de a szomszéd szobában ülőt már nem, és ez épp elég.
    - szabadon van a füled, hallod ha csöngetnek, vagy ha valaki hozzád szól, nem leszel tőle süket
    - szabadon van a füled, tehát szellőzik is! Rajtam nagyon nagyon sokat volt fejhallgató, egész napokat az elmúlt 15-20 évben... egy darabig elviselte a fülem, most már kezdenek egészségügyi problémáim lenni tőle... a fülednek szellőznie kell, és ez engedi

    Persze a fentiekre mondhatnád, hogy "de hát csak akkor legyen rajtad a fejhallgató amikor kell is", de egy idő után k...va unalmas ám 5 percenként fel-le rakosgatni... Ez az Aiwa cucc meg ott lehet a nyakadban egész nap, nem zavar és nem fülled rád.

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák