Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz [CsuCsu] #39 üzenetére

    Több hsz-edre is reagálva:

    (#21: "El vagy tevedve Netflix-szel kapcsolatban.";
    #37: "Erre miert is eletkeptelenseg uzletet alapozni?";
    #39: "Tudod jol, hogy mit kapsz a 3000 forintodert.")
    ,

    valamint egyébként még egyet is értve veled, de te is van ahol el vagy tévedve a Netflix-el kapcsolatban. Elöljáróban annyit, hogy én sem igazán tudok angolul. Haverjaim szerint igen, de hát ők meg abszolút nem beszélnek semmit, ahhoz képest valóban jól tudok :D Ellenben éltem kint (sajnos csak) 7 hónapot, és bár nem értettem mindent (sőt, rengeteget) de gyakorlatilag mindig meg tudtam értetni magam, sok mindent el tudtam intézni amit akartam, egyedül a bankhoz kértem segítséget, annál nem akartam problémát.
    Ezt azért írtam le, mert még így sem érdekelt volna egy másodpercet sem, hogy nincs magyar szinkron a Netflixen, abszolút nem is érdekel, hogy lesz-e (felirat más téma, az azért jó lenne, de megelégednék angol felirattal is, legfeljebb szótárazok), de hogy még tartalom sincs rajta, na, ilyen szolgáltatásért egy fillért se. Fizess annyit mint az amerikaiak, az amerikai tartalom 10-12%-áért. Jó vicc. Vagyis inkább rossz vicc. Az engem valamennyire érdeklő, találomra kiválasztott ~25 sorozatból KETTŐ volt rajta. Ami rajta volt, az meg számomra értéktelen/érdektelen volt.
    Szóval, ilyenre, életképtelenség üzletet alkalmazni. Láttam mit kapok a 3000 forintomért: gyakorlatilag lóf@szt.
    (Tudom, hogy ez leginkább a szerzői jogi pénzéhes idióták miatt van, de ez nem változtat a tényen, hogy hiába nézném én úgy is, hogy szart se értek belőle, egyszerűen nincs értelme előfizetnem.)

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák